Рівненський Інститут Київського університету права

• Ukrainian
  • English
Головна >> Студентство >> Спортивне життя >> Вітаємо студентів 11 групи з отриманням Кубку Юриста!
Вітаємо студентів 11 групи з отриманням Кубку Юриста!
      В нашому університеті, вже традиційно кожного року відбувається футбольний турнір Кубок Юриста, напередодні Дня юриста.
      В цьому році у турнірі приймали участь 12 команд, 8 з перших двох курсів і 4 - з 3 – го по 4 – й курс. Серед молодших курсів до півфіналу вийшли команди 11 та 11 МП груп, серед старших - групи 31 та 35. Перший півфінал жереб визначив таку пару: група 11 зустрічалася з 35. З рахунком 9:1 дуже впевнено перемогла 11 група, у другому півфіналі зустрічалися групи 31 та 11 МП, тут вже переконливу перемогу здобули більш досвідчені хлопці з групи 31 з рахунком 3:0. Матч за третє місце розіграли групи 35 і 11 МП. З рахунком 5:0 перемогла 35 група.
       Як і очікувалось фінал вийшов напружений, інтрига залишалася до останньої хвилини фіналу, першими відкрили рахунок гравці першого курсу, щоби зрівняти рахунок гравцям третього курсу знадобилося багато часу, тільки в другому таймі Столярчук зрівнює рахунок і вже за декілька хвилин він же виводить свою команду уперед. Але велика жага до перемоги молодших гравців дала результат і на останніх секундах матчу вони зрівнюють рахунок. Таким чином основний час не виявив переможця, матч закінчився з рахунком 2:2. За правилами змагань гравці повинні були пробивати серію пенальті, по три з кожної команди. Більш влучнішими виявилися гравці 11групи, вони забили один з трьох пенальті, так як їхні суперники жодного. Отже серія після матчевих пенальті закінчилася з рахунком 1:0 на користь 11 групи, які і стали володарями Кубку Юриста 2010 року.