Рівненський Інститут Київського університету права

Головна >> Наукове життя >> Різне >> Звіт про участь студентів КУП НАНУ у Першому Всеукраїнському Брейн-ринзі «Знавці Конституції України»
Звіт про участь студентів КУП НАНУ у Першому Всеукраїнському Брейн-ринзі «Знавці Конституції України»

     З 19 по 21 квітня у місті-герої Одесі відбувся «Брейн–ринг» з конституційного права, який мав назву «Знавці Конституції України». У грі брали участь 13 команд з усіх куточків України: з Івано–Франківська, Львова, Запоріжжя, Харкова, 2 команди з Одеси, 3 команди з Києва, зокрема, Київського університету міжнародних відносин, Академії адвокатури, також приймала участь команда студентів Київського університету права НАН України під назвою «У.П.», в складі якої були Носкова Марина, Пересунько Вікторія, Шевчук Олена, Іваненко Михайло, Денисова Анна, Українчук Ольга.

     В день нашого приїзду нас зібрали в конференц–залі для ознайомлення із правилами гри та розпорядком нашого перебування в місті. Після обіду розпочався відбірковий тур, де шляхом жеребкування були обрані команди–суперниці. У відбірковому турі ми грали першими з Одеською морською академією, де ми здобули перемогу для свого університету і можливість грати у чверть фіналі.

     Після відбіркового туру з гри вибуло 7 команд. В чверть фіналі нам шляхом відкритого жеребкування випала честь грати з Харківською юридичною академією ім. Я. Мудрого, де під час запеклої боротьби академія виборола право грати у півфіналі.

     За підсумками гри перемогу здобула Одеська Національна юридична академія, друге місце посіла Харківська юридична академія, а третє - Київський університет міжнародних відносин. Але, незалежно від того, хто виборов головний приз-кубок, всі команди були сильними в галузі знань з Конституції Україні і були гідні цього призу.

     Одеська національна юридична академія приймала учасників на належному рівні. Було цікаве спілкування з учасниками інших команд в неформальній обстановці під час «Брейн–вечірки». Таке спілкування сприяє зближенню студентів з різних регіонів нашої держави і позитивно в подальшому впливає на глобальні міжстудентські відносини в країні.

Фоторепортаж про проведення Брейн-рингу

Збільшити Збільшити Збільшити Збільшити

Збільшити

Матеріали підготували
студенти КУП НАНУ:
Шевчук Олена,
Денисова Анна,
Українчук Ольга
 

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Директор:(0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62
Приймальна комісія: 098-894-12-70