Рівненський Інститут Київського університету права

Головна >> Наукове життя >> Різне >> Всеукраїнський студентський форум "Розвиток студентського самоврядування - важливий чинник забезпечення якості вищої освіти"
Всеукраїнський студентський форум "Розвиток студентського самоврядування - важливий чинник забезпечення якості вищої освіти"

     20-21 квітня 2007 року в Києві в приміщенні Національного авіаційного університету за підтримки Міністерства освіти і науки України, відбувся Всеукраїнський студентський форум «Розвиток студентського самоврядування – важливий чинник забезпечення якості вищої освіти». Захід зібрав декілька сотень учасників, серед яких були високопосадовці, вчені, викладачі та студенти. Київський університет права НАН України, звісно ж, не залишив дану подію поза увагою.
     Перший день форуму прошов у напруженій роботі секцій, де розглядалися найактуальніші питання студентського самоврядування. Представники КУП, Бернацький Микита, Бухар Валерія, Шулякова Тетяна, приймали активну участь в роботі секції «Законодавче забезпечення реформи вищої освіти». В даній секції було розглянуто та відкореговано запропоновані Департаментом вищої освіти Міністерства освіти та науки України проекти типових положень «Про студентське самоврядування у вищих навчальних закладах України» та «Про студентський гуртожиток вищого навчального закладу». Також обговорювалися найважливіші питання студентського життя, зокрема:
     - забезпечення прав та свобод студентів;
     - працевлаштування випускників ВУЗів;
     - проблемні питання законодавства про студентське самоврядування;
     - надання інформації про систему самоврядування ВУЗу абітурієнтам;
     - виокремлення «бюджету» студентського самоврядування самостійним пунктом в кошторисі ВУЗу.
     Учасниками секції було запропоновано нове вдосконалене визначення студентського самоврядування, яке на обіцянку Голови департаменту вищої освіти увійде до нового Закону України «Про вищу освіту».
     Після підведення підсумків роботи секцій гостей форуму чекала екскурсія по видатним місцям м. Києва та відвідання виставки «Освіта та кар’єра – 2007», що відбувалася в Українському домі, де також було представлено і наш університет.
     Другий день розпочався з виступу Міністра освіти та науки України Ніколаєнка Станіслава Миколайовича. В своєму виступі міністр наголосив на важливості розвитку студентського самоврядування з метою покращення студентського життя та навчального процесу.
     Наступним виступав Міністр у справах сім’ї, молоді та спорту В. Корж, який наголосив на актуальності проблеми формування здорового способу життя студентської молоді.
     Великою несподіванкою для більшості учасників форуму став візит Голови Верховної Ради України V скликання Олександра Олександровича Мороза. Голова парламенту в своєму виступі відзначив важливість розвитку студентського самоврядування. Не міг він оминути увагою й останні політичні події в Україні.
     Після виступів високопосадовці відповідали на запитання студентів.
Результатом конференції було прийняття Резолюції Всеукраїнського студентського форуму «Розвиток студентського самоврядування – важливий чинник забезпечення якості вищої освіти».
     По закінченню офіційної частини студенти разом з почесними гостями направились до стадіону НАУ України для проведення товариського матчу з футболу.

Фоторепортаж про проведення форуму

Збільшити Збільшити Збільшити

Збільшити Збільшити Збільшити

Збільшити Збільшити

Матеріали підготували
студенти КУП НАНУ:
Бухар Валерія
Шулякова Тетяна
Бернацький Микита

Фото
студента КУП НАНУ
Бернацького Микити

 

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Директор:(0362) 62-05-89
Приймальна комісія:
 067-360-89-95
  Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62