Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Студентство >> Події >> Студенти КУП НАН України відвідали соціальне ток-Нешоу з Реною Назаровою «Київський форум»
Студенти КУП НАН України відвідали соціальне ток-Нешоу з Реною Назаровою «Київський форум»
     31 серпня 2010 року на запрошення ректора КУП НАН України Бошицького Юрія Ладиславовича студенти університету відвідали соціальне ток-Нешоу з Реною Назаровою «Київський форум», основною темою якого став початок навчального року у столиці, а зокрема: чи потрібна 11-річка в школах; скільки має коштувати вища освіта, результати вступної кампанії та до чого ще слід готуватися школярам та студентам.
     
«Київський форум» – телепередача, що виходить у прямому ефірі Київської державної регіональної телерадіокомпанії (КДР ТРК) ще з травня 2007 року. Мета програми – висвітлення актуальних для киян проблем і подій у місті Києві та Україні.
     
Гостями студії 31 серпня 2010 року були: Віра Горюнова – начальник ГУ освіти та науки КМДА; Ольга Айвазовська – голова правління Громадянської мережі «Опора»; Станіслав Ніколаєнко – екс-міністр освіти та науки України (2005-2007 рр.); Галина Левківська – проректор з гуманітарної освіти і виховної роботи КУП НАНУ та інші.
     
Питання, які обговорювалися у студії, були досить дискусійними: відсутність підручників та проблема фінансування з боку держави, плюси та мінуси повернення на 11-річну освіту, узаконення поборів у навчальних закладах, відсоток бюджетних місць, недостатній рівень якості освіти, зменшення кількості вишів, розробка стратегії по подоланню освітянської кризи та інші важливі питання у сфері освіти України.
     
Дуже влучними були слова експерта ток-шоу з даної тематики Галини Левківської про те, що «ми повинні говорити, перш за все, про якісну освіту у вищих навчальних закладах. Тому що ґрунтовні знання студентів – глибокі їх життєві переконання».
     
Загалом тема ток-шоу була дуже актуальною, мала на меті проінформувати населення держави про останні події у сфері освіти, дати загальні настанови та поради на наступний навчальний рік студентам та школярам.

 

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Директор:(0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62
Приймальна комісія: 098-894-12-70