Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Студентство >> Події >> Студенти КУП НАН України в межах програми «Пізнай свій край» відвідали фабрику ялинкових прикрас.
Студенти КУП НАН України в межах програми «Пізнай свій край» відвідали фабрику ялинкових прикрас.

Напередодні Нового 2009 року студенти КУП НАН України в межах програми «Пізнай свій край» відвідали с. Клавдієво Київської області. Саме в цьому населеному пункті України розташовується відома фабрика, яка працює всього декілька місяців на рік та виготовляє унікальну продукцію: новорічні ялинкові прикраси.

Перші ялинкові прикраси були виготовлені в 1848 році в містечку Лауш в Тюрингії. Їх робили з кольорового або прозорого скла, вкривали всередині шаром свинцю, а ззовні прикрашали блискавками. Технологія постійно вдосконалювався, і скоро склодуви могли створювати дуже тонкі скляні кульки різних розмірів, а також абсолютно різні іграшки – пташок, рибок, грон винограду та ін. Свинцеве покриття замінили на нітрат срібла. Іграшки розфарбовувалися срібним та золотим пилом.

Відвідавши фабрику ялинкових прикрас в с.Клавдієво Київської області, студенти КУП НАН України ознайомилися з усім процесом створення ялинкових прикрас: видування прозорих скляних кульок різних розмірів, обробка їх нітратом срібла, фарбування в різноманітні кольори, нанесення малюнків та написів.

Найбільші враження під час екскурсії на фабриці ялинкових прикрас на студентів справило те, що ялинкові кульки, «звірятка» та верхівки і на сьогоднішній день виготовляються повністю руками.

На фото – студенти КУП НАН України біля майбутніх ялинкових прикрас, що пройшли лише обробку нітратом срібла.

 

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Директор:(0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62
Приймальна комісія: 098-894-12-70