Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Студентство >> Події >> Офіцери запасу військової кафедри КУП НАН України склали присягу на вірність народові України
Офіцери запасу військової кафедри КУП НАН України склали присягу на вірність народові України
     Другий рік поспіль у День Прапора України у Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулися урочистості з нагоди складання військової присяги на вірність народові України студентами вишів столиці.
     За дорученням Юрія Бошицького, професора, заслуженого юриста України, ректора КУП НАН України  в урочистостях взяла участь Галина Левківська, проректор з гуманітарної освіти і виховної роботи. Вона привітала присутніх із Днем Прапора України та зазначила, що військова присяга – це важливий ритуал, яким є клятва на вірність і відданість народові, сумлінно і чесно виконувати громадський і військовий обов’язок, неухильно додержуватися Конституції та законів України.

     Галина Левківська зазначила, що ґрунтовні знання випускники військової кафедри змогли здобути завдяки чудовій матеріально-технічній базі військового інституту та високому професіоналізму кадрового забезпечення. Славний ювілей 75-річчя заснування інституту гідно представленим новим поповненням офіцерів запасу.

 

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Директор:(0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62
Приймальна комісія: 098-894-12-70