Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Студентство >> Події >> Cтуденти Рівненського інституту Київського університету права НАН України відвідали виставку «Індонезія: підводний світ», яка проходила у фотогалереї «ЧАС»
Cтуденти Рівненського інституту Київського університету права НАН України відвідали виставку «Індонезія: підводний світ», яка проходила у фотогалереї «ЧАС»

     14 квітня 2011 року студенти третього курсу Рівненського інституту Київського університету права НАН України разом із кураторами Циганчук Людмилою Анушаванівною та Дикун Ганною Петрівною відвідали виставку «Індонезія: підводний світ»,  яка проходила у фотогалереї «ЧАС». Це фотовиставка відомого українського художника Сергія Бусленка, який зарекомендував себе унікальним у своєму середовищі майстром, що вміє помічати і заморожувати найрізноманітніші моменти навколишнього світу

     Довідка:
     Рівненський фотохудожник Сергій Бусленко — єдиний в Україні заслужений художник Міжнародної федерації фотомистецтва із золотою відзнакою, член Королівського фотографічного товариства Великобританії, член Американської фотографічної асоціації та її офіційний представник в Україні. Володар 32 золотих медалей міжнародних фотовиставок, чотирьох гран-прі. Пан Сергій віртуозно освоїв чимало жанрів і технік фотомистецтва. Наша розмова — про тенденції сучасного фотомистецтва, відкриті і невикористані можливості репрезентації художньої фотографії українських митців у світі та зарубіжних — в Україні.

 

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Директор:(0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62
Приймальна комісія: 098-894-12-70