Рівненський Інститут Київського університету права

Головна >> Про нас >> Новини >> ЗУСТРІЧ ЗІ СТУДПАРЛАМЕНТОМ
ЗУСТРІЧ ЗІ СТУДПАРЛАМЕНТОМ
18 жовтня 2023 року відбулася зустріч ректора Київського університету права Національної академії наук України професора Юрія Бошицького та директора Рівненського інституту Івана Вєтрова з активом студентського парламенту інституту.
 100.jpg  99.jpg
Під час зустрічі, на якій було присутніх 14 студентів активу, що відповідають за різні ділянки роботи, ректор Юрій Бошицький зосередив увагу на важливості участі студентів через органи самоврядування у життєдіяльності закладу; познайомив з основними ділянками співпраці. Серед пріоритетів було названо максимальне сприяння широкоаспектному розвитку студента-правознавця; створення умов, що надають студентам можливість за кошти університету брати участь у різних наукових конференціях, олімпіадах, науково-практичних семінарах, які проводяться не тільки в Україні, а й за кордоном (щоправда війна внесла канікули у частині міжнародної співпраці).
98.jpg
 97.jpg
«Для нас є надважливим патріотичне виховання молоді, формування художньо-естетичних смаків, духовності, фізичної культури та здорового способу життя, - сказав ректор, -  тому створили такі проєкти, як «Інтелектуальна власність в Україні – перлини живопису для студентської молоді», «Інтелектуальна власність в Україні – перлини сучасної літератури для студентської молоді», програми «Пізнай свій край», «Сьогодні зі спортом – завтра з майбутнім», «Передай тепло своїх рук маленькій дитині» та багато інших, і я переконаний, що вони сприятимуть формуванню сучасної, високоморальної і креативно мислячої особистості».
Директор інституту Іван Вєтров інформував ректора про активну життєву позицію студентів, незважаючи на війну в Україні і складність участі у різноманітних проєктах через відсутність офлайн-навчання. Однак, уже вирішене питання з укриттям, з 1 листопада планується уведення змішаної форми навчання, що суттєво покращить участь студентів у різних очних заходах як освітнього, так і мистецького характеру. Адже, навіть перебуваючи на дистанційному навчанні, студенти РІ КУП відвідують виставки, презентації книг, екскурсії, беруть участь у творчих зустрічах з відомими особистостями краю та України. Лише за останні тижні, в рамках Плану заходів до Дня юриста, вони мали можливість зустрітися з п’ятьма представниками юридичної еліти Рівненщини, відомими науковцями, письменниками Миколою Тимошиком, Петром Кралюком, Олександром Красовицьким, краєзнавцями Державного меморіального музею Михайла Грушевського та інші.
96.jpg
У свою чергу всі члени студпарламенту зацікавлено висловили  свої побажання щодо такої співпраці між студпарламентом та ректоратом і директоратом університету та інституту.
Конкретні пропозиції ляжуть  в основу планової діяльності студентських активів академічних груп.
Ректор Юрій Бошицький подякував студентам за зустріч та пообіцяв обов’язково сприяти з фінансуванням цікавих починань студентів, але разом з тим наголосив на відповідальному ставленні до обраних напрямів студентського життя, основними з яких є навчання та наука.


 

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Директор:(0362) 62-05-89
Приймальна комісія:
 067-360-89-95
  Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62