Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Зустріч студентів Рівненського інституту КУП НАН України з нотаріусом Рівненського міського нотаріального округу
Зустріч студентів Рівненського інституту КУП НАН України з нотаріусом Рівненського міського нотаріального округу
    Відбулася зустріч студентів ІІ та ІІІ курсу Рівненського інституту КУП НАН України з нотаріусом Рівненського міського нотаріального округу Торкуновою Тетяною Анатоліївною. Під час заходу обговорювалися особливості застосування на практиці основних положень Закону України «Про нотаріат», проблеми реалізації в професійній діяльності «Порядку вчинення нотаріальних дій нотаріусами України».
dsc_9178.jpg
 dsc_9182.jpg dsc_9181.jpg
    Тетяна Анатоліївна розповідала про те, чим займаються нотаріуси, які вони посвідчують права і факти, а також які вимоги до осіб, які хочуть стати нотаріусами. Було наголошено, що діяльність нотаріуса повинна бути спрямована на оперативне надання якісних послуг на умовах, вигідних для клієнтів, як-то: оформлення довіреностей, договорів, засвідчення шлюбних договорів, копій різних документів та підписів на заявах, банківських картках, статутах тощо. Досвідчений нотаріус акцентувала увагу на діловій репутації та особистих якостях нотаріусів, а отже, на професійних і морально-етичних стандартах нотаріальної діяльності. Було акцентовано увагу на розумінні нотаріусами призначення і відповідального характеру обраної професії, на чому, зокрема, наголошено у тексті Кодексу професійної етики нотаріусів України.
    Відзначимо, що зустріч була організована кафедрою загальнотеоретичних правових дисциплін. Подібні заходи покликані професійному становленню студентської молоді, передачі їй набутого досвіду практичними працівниками, а також формування стійкого розуміння відповідального характеру професії юриста.


 


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Керуючий справами:(0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62
Приймальна комісія: 098-894-12-70
facebook-logo-png-1722.png

Випадкова фотографія

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки Рівненського інституту КУП НАНУ

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки