Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Зустріч ректора КУП НАНУ Ю.Л. Бошицького, директора РІ КУП НАНУ В.Л. Якимчука, Міхала Швантера (Швейцарія) з мером м. Рівне Хомком В.Є.
Зустріч ректора КУП НАНУ Ю.Л. Бошицького, директора РІ КУП НАНУ В.Л. Якимчука, Міхала Швантера (Швейцарія) з мером м. Рівне Хомком В.Є.
     04 липня 2017 року на запрошення ректора КУП НАНУ Ю.Л,Бошицького до Рівного завітав директор Департаменту країн з перехідною й розвиненою економікою Всесвітньої організації інтелектуальної власності Міхал Швантер, який взяв участь в урочистостях з нагоди вручення дипломів бакалаврам РІ КУП НАНУ.
     По завершенню, цей високоповажний гість разом з ректором КУП НАНУ Ю.Л. Бошицьким та директором РІ КУП НАНУ В.Л. Якимчуком мали робочу зустріч з мером м. Рівне Хомком В.Є.
     На ній  Юрій Бошицький розповів про вагомість інтелектуальної власності для університетів і науково-дослідних установ, торкнувся недоліків, певного розриву між вузівською наукою та запитами суб’єктів господарювання, досвіду КУП НАН України щодо співпраці з науковими установами, провідними вченими й замовниками і, звичайно органами місцевого самоврядування.
     Міхал Швантер, підтримуючи ідею адміністрації вузу про проведення в м. Рівному міжвузівської конференції з питань права інтелектуальної власності, запевнив у належній підтримці цього міроприємства, запропонував продовжити розробку зазначених програм та розширити формат представництва.

     В.Є.Хомко зазначив важливість захисту авторських прав на сьогодні і схвалив ідею проведення наукового форуму в м. Рівному.
    Сторони залишились задоволені конструктивністю розмови і КУП НАНУ розпочне формувати напрямки і тематики наукових досліджень університетів з урахуванням актуальних державних програм та наявних замовлень.
     Подібні зустрічі вкотре засвідчують, що РІ КУП НАНУ є флагманом юридичної освіти в місті та області. Насамкінець, було зроблене фото напам’ять.

 


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Керуючий справами РІ КУП НАНУ: (0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62
Більше »

Випадкова фотографія

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки Рівненського інституту КУП НАНУ

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки