Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні у РІ КУП НАНУ
Вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні у РІ КУП НАНУ
    В Україні 20 лютого у День Героїв Небесної Сотні відбудуться заходи для вшанування загиблих учасників Революції гідності. Цього дня у багатьох регіонах України проходитимуть поминальні акції.
    Щоб пригадати сумні події тих часів і вшанувати пам’ять загиблих на Майдані викладачі та студенти Рівненського інституту Київського університету права НАН України зібрались в аудиторії Небесної Сотні, яка була колись створена за ініціативою студентів та їхніми власними силами оформлена. В руках присутніх були плакати з надписами «Герої не вмирають», «Пам’ятаємо», «Небесна сотня- Герої нашого часу».
 dsc_9390.jpg dsc_9392.jpg
dsc_9396.jpg

    Розпочав захід директор РІ КУП НАНУ Володимир Леонович Якимчук, який зазначив, що Революція 2013–2014 років відбулася ціною понад ста життів, які стали прикладом самопожертви в ім’я вищих ідеалів, насамперед, гідності. Ці трагічні дні та ночі змінили історію нашої держави і сьогодні продовжують змінювати українське суспільство. Володимир Леонович поіменно згадав кожного з чотирьох загиблих Героїв родом з Рівненщини і всі присутні вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.
    З розповіддю про Олександра Храпаченка – одного з них, виступила завідувач навчальної частини РІ КУП НАНУ Ольга Михайлівна Давидюк, яка разом з хлопцем в шкільні роки була членом Комісії з культурно-масової роботи учнівського комітету НВК- ліцею №19. Пані Ольга згадувала Олександра як надзвичайно активного, справедливого та позитивного юнака, зазначила, що він був творчим учнем і учасником художньої самодіяльності, зіркою КВК та молодіжних вистав. Його команда часто виборювала призові місця в області. Чи  знав він, що сказані ним одного разу слова : «Хотілося б в житті загинути так, щоб потім за свою смерть не було соромно», – стануть пророчими, коли своє молоде життя він покладе на вівтар свободи та європейського майбутнього України ?
dsc_9399.jpg
 dsc_9404.jpg  dsc_9401.jpg

    До сліз зворушила декламуванням вірша студентка 1-го курсу Катерина Степанець, в якому йшлося про зустріч матері із загиблим сином. Кожен з присутніх подумки дякував матерям Героїв за те, що вони виховали національно свідомих дітей, справжніх патріотів, які стали гордістю України.
dsc_9406.jpg

    Ще не скоро висохнуть сльози матерів , до цього часу оплакує Героїв Небесної сотні  вся українська спільнота. Хай же пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.


 


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Директор:(0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62
Приймальна комісія: 098-894-12-70
facebook-logo-png-1722.png

Випадкова фотографія

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки Рівненського інституту КУП НАНУ

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки