Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Вручення дипломів державного зразка випускникам- бакалаврам РІ КУП НАНУ
Вручення дипломів державного зразка випускникам- бакалаврам РІ КУП НАНУ
        03 липня 2018 року в Рівненському інституті Київського університету права Національної академії наук України  відбулося вручення дипломів державного зразка випускникам 2018 року, що завершили навчання за  освітнім ступенем «бакалавр» денної та заочної форми навчання. Відбувалось це урочисте дійство в приміщенні Зали камерної та органної музики Рівненської обласної філармонії.
        Для того, аби привітати випускників та виголосити їм свої життєві настанови на свято завітали: Ю. Л.  Бошицький, ректор КУП НАНУ, професор, Заслужений юрист України; Ю. А. Кармазін – народний  депутат України чотирьох скликань , Сенатор міжнародного Парламенту безпеки миру, Гетьман козацтва всієї України, Заслужений юрист України, доктор філософії, професор, почесний доктор КУП НАН; Данильчук О. Ю. -голова Рівненської обласної ради; Владика Іларіон - Архієпископ Рівненський і Острозький; Ярощук М. Я. - президент Рівненської торгово-промислової палати; Мельник О. В. - голова Рівненського апеляційного суду; Сачук В. І.    - секретар судової палати апеляційного суду Рівненської області; Станіщук М. В. - начальник Головного територіального управління юстиції в Рівненській області; Яцюк Н. В. - перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції в Рівненській області; Федоришин М. В. - директор культурно- археологічного центру «Пересопниця»; Овдіюк В.П. - директор     Регіонального центру надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області.
imgp8656.jpg
imgp8759.jpg
imgp8763.jpg
imgp8747.jpg
imgp8784.jpg
 imgp8793.jpg  imgp8790.jpg  imgp8798.jpg  imgp8836.jpg  imgp8839.jpg

         Не залишили без уваги свято і представники професорсько-викладацького складу КУП НАНУ : Іванов В. М.- професор кафедри загальнотеоретичних та державно-правових дисциплін; Кортукова Т. О.- викладач кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства; Некряч О. В.- доцент кафедри філософії і соціально-гуманітарних дисциплін; Шкребець Д. В.- доцент кафедри галузевих правових наук; Семаков Г. С.- професор кафедри галузевих правових наук.
 imgp8611.jpg imgp8663.jpg
imgp8617.jpg

        З вітальним словом до присутніх звернувся ректор Юрій Ладиславович Бошицький, який зазначив, що ті знання та досвід громадської роботи, атмосфера культурного середовища, яка присутня в інституті, стануть основою для подальшого професійного зростання та створення гідної конкуренції на ринку праці. Ректор впевнений, що наші випускники стануть новою генерацією тих професіоналів, які з гордістю будуть реально утверджувати високі стандарти гуманізму, демократизму та законності.
         За словами ректора, у вузі створені всі умови для отримання якісної освіти: адміністрація дбає про впровадження найновіших форм і методів навчання, забезпечення комфортних побутових умов та, безумовно, можливість безкоштовно користуватися найсучаснішими засобами комп’ютерної техніки. До слова, з нагоди Дня науки для бібліотеки навчального закладу придбано 6 комп’ютерів, які є незамінним ефективним засобом підготовки сучасного юриста та одним із способів удосконалення її організації.
dsc_3913.jpg

         Юрій Ладиславович побажав наполегливості, невичерпності сил, завзяття та успіхів  у всіх справах. В той же час наголосив, що «бакалавр» - це перший етап  професійного сходження, тому необхідно продовжувати навчання для здобуття повної вищої юридичної освіти. З цього приводу запросив на навчання в магістратуру до столиці в КУП НАНУ і запевнив, що кращих студентів чекає гарантоване працевлаштування .
         Зі словами вдячності за професіоналізм та добросовісність ректор звернувся і до всіх працівників Рівненського інституту.
 imgp8679.jpg  imgp8669.jpg imgp8667.jpg
 imgp8709.jpg
          Вітаючи всіх з 20-им ювілейним випуском та з нагоди Дня науки, кожному члену колективу була надана премія, вручені почесні грамоти та цінні подарунки .
      Кожен з виступаючих бажав випускникам, аби їхні знання завжди були витребуваними, аби вони гідно несли статус випускника Рівненського інституту Київського університету права, прославляючи рідну Alma-mater славетними вчинками та корисними справами.
 imgp8750.jpg  imgp8821.jpg  imgp8938.jpg

        Приємною подією стало нагородження ректора Ю. Л. Бошицького орденом Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого ІІ –го ступеню. Вручив його Владика Іларіон - Архієпископ Рівненський і Острозький, підкресливши особистий внесок ректора у справу відродження української держави і духовності, піднесення ролі Української Церкви у житті суспільства і держави.
Зворушливо звучали слова подяки від батьків випускників та від самих вчорашніх студентів.
 dsc_3862.jpg  dsc_3874.jpg dsc_3889.jpg

 imgp8949.jpg imgp8920.jpg
         Отож, щасливої дороги, дорогі випускники! І пам’ятайте, що Рівненський інститут Київського університету права НАН України завжди гостинно чекає на Вас.

 


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Керуючий справами РІ КУП НАНУ: (0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62
Більше »

Випадкова фотографія

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки Рівненського інституту КУП НАНУ

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки