Рівненський Інститут Київського університету права

Головна >> Про нас >> Новини >> Візит до КУП НАНУ представника Посольства Угорщини в Україні по культурі і освіті п. Міхая Грубера
Візит до КУП НАНУ представника Посольства Угорщини в Україні по культурі і освіті п. Міхая Грубера
15 листопада 2022 року відбувся візит аташе з питань культури та освіти Посольства Угорщини в Україні пана Міхая Грубера до Київського університету права НАН України.
Під час візиту ректор Ю.Л. Бошицький ознайомив гостя з університетом: музеєм криміналістики ім. Ганса Гросса, музеєм підробок та піратства, музеєм комп’ютерних технологій та криміналістичної техніки ім. В.М. Глушкова, кабінетом-музеєм історії українського права ім. М.П. Василенка, кабінетом-музеєм земельного та аграрного права ім. В.М. Семчика, кабінетом-музеєм міжнародного права ім. В.М. Корецького, Науковою бібліотекою, виставкою картин тощо.
Також ректор Ю. Бошицький обговорив з М. Грубером нагальні питання діяльності університету та перспективи співробітництва з тих питань, якими опікується пан аташе, а саме освіти, науки та культури.
В рамках візиту пан Грубер взяв участь в засіданні ректорату університету, на якому відбулось жваве спілкування угорського дипломата з членами ректорату КУП НАНУ. Учасники діалогу торкнулись багатьох питань українсько-угорських відносин, освітянських та культурних проблем сучасної України та можливостей Угорщини допомогти нашій учнівській та студентській молоді. Пан аташе розповів про можливості його країни в організації навчання студентів, висвітлив різноманітні наукові та освітні проєкти, в яких можуть взяти участь викладачі, аспіранти та студенти КУП НАНУ.
Присутні члени ректорату: завідувач кафедри С.В. Матвєєв, завідувач кафедри О.О. Хорватова, проректор О.М. Антонова, проректор А.М. Маркевич, голова Студентського парламенту В. Козаченко цікавились різними аспектами можливого співробітництва України та Угорщини: від визнання українських дипломів та наукових ступеней в Угорщині до міжнаціональних стосунків та ставлення до українців в цій європейській країні, а також можливими перспективами співробітництва КУП НАНУ та Посольства Угорщини. В ході бесіди учасниками було знайдено немало точок дотику, спільних наукових та культурних інтересів та досягнуто домовленості про розвиток відносин між інституцією п. М. Грубера Посольства Угорщини в Україні та Київським університетом права НАН України.
Прес-Центр КУП НАНУ

 

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Директор:(0362) 62-05-89
Приймальна комісія:
 067-360-89-95
  Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62