Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Вінницьке Вище професійне училище Департаменту поліції охорони – новий партнер КУП НАН України
Вінницьке Вище професійне училище Департаменту поліції охорони – новий партнер КУП НАН України
   Нещодавно ректор КУП НАН України Юрій Бошицький під час робочої поїздки до м. Вінниця з метою профорієнтації, відвідав Вище професійне училище Департаменту поліції охорони та провів переговори з начальником училища, полковником поліції Залізняк Олександром Сергійовичем.
101.jpg
 102.jpg  103.jpg
   Ректор КУП НАН України та делегація в складі: Ю. Ковальчука – керівника структурного підрозділу КУП НАНУ у м. Вінниця; Ю. Кармазіна – українського політичного діяча, депутата ІІ-го, ІІІ-го, ІV-го та VІ-го скликань, головою ДЕК університету; А. Лінник – головного редактора журналу «KYIV DIPLOMATIC»; В. Литовченко – громадської діячки, Голови Міжнародного фонду культурного співробітництва зустрілись з особовим складом училища та слухачами. Представили КУП НАНУ та особливості навчання в нашому вузі.
 104.jpg  105.jpg  106.jpg
   Мета зустрічі – це налагодження контактів задля партнерської взаємовигідної співпраці в сфері освіти та профорієнтаційної роботи!
Начальник училища провів екскурсію для делегації КУП НАН України, ознайомив з його матеріально-технічною базою, а також розповів, що крім курсантів в Вінницькому Вищому професійному училищі Департаменту поліції охорони навчаються студенти за спеціальністю «Правоохоронна діяльність», ознайомив делегацію Київського університету права НАН України з матеріально-технічною базою та спортивними комплексами.
   Зі свого боку Ю. Бошицький розповів про пріоритети наукової, культурологічної роботи університету, студентське життя та унікальні університетські молодіжні проекти та наші музеї! Було обговорено умови підписання угоди про співпрацю між навчальними закладами та напрямки співпраці в освітянській, профорієнтаційній та інших сферах.
 107.jpg
    Ректор Київського університету права НАН України передав до фонду бібліотеки училища чотири томи фундаментального енциклопедичного видання «Юридична енциклопедія», а також нову рекламну продукцію навчального закладу.
Всі вищевказані перемовини пройшли успішно з взаємною зацікавленістю.
 

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Директор:(0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62
Приймальна комісія: 098-894-12-70