Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Викладачі Рівненського інституту КУП НАНУ взяли участь у презентації документального фільму "Повстання приречених" та віртуального "Музею однієї вулиці"
Викладачі Рівненського інституту КУП НАНУ взяли участь у презентації документального фільму "Повстання приречених" та віртуального "Музею однієї вулиці"
   Щороку 27 січня, у день звільнення в 1945 р. концентраційного табору Аушвіц-Біркенау, розташованого на околицях польського містечка Освенцім, відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту.
   З метою вшанування жертв Голокосту громадська організація «Центр студій політики пам’яті та публічної історії «Мнемоніка» провела презентацію власних продуктів з даної проблеми: віртуального «Музею однієї вулиці» міста Рівного та документального фільму «Повстання приречених».
fb_img_1611821071677.jpg
fb_img_1611821083275.jpg
 fb_img_1611821142520.jpg


   Музей однієї вулиці – це віртуальна подорож вулицею Симона Петлюри, присвячена полікультурній історії Рівного, яка має дві паралельні сюжетні лінії: розповідь про збережені історичні будівлі та історія трьох дітлахів польської, єврейської та української національностей, які грають у хованки.  AR-історія «Хованки» розгортається перед нами на вказаній вулиці у просторі-часі та складається з 5 епізодів, які можна переглянути за допомогою сучасних  ІТ технологій.
   Документальна стрічка «Повстання приречених» розповідає про трагічну історію першого повстання в єврейському гетто на теренах України – повстання в містечку Тучині на Рівненщині.
   Презентацію на запрошення співзасновника ГО ЦСПП «Мнемоніка» д.п.н., проф. Гона М.М. відвідали представники Рівненського інституту Київського університету права НАН України – завкафедрою спеціальних юридичних дисциплін Якимчук О.О. та старший викладач кафедри гуманітарних дисциплін Дикун Г.П.
   Адміністрація Рівненського інституту Київського університету права НАН України вдячна ГО ЦСПП «Мнемоніка» за пізнавальну відеопродукцію та сподівається на презентацію віртуального музею і документального фільму у стінах навчального закладу.


 


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Директор:(0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62
Приймальна комісія: 098-894-12-70
facebook-logo-png-1722.png

Випадкова фотографія

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки Рівненського інституту КУП НАНУ

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки