Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Відбулася зустріч ректора КУП НАНУ Юрія Бошицького та делегації Батумського університету з головою обласної ради Олександром Данильчуком
Відбулася зустріч ректора КУП НАНУ Юрія Бошицького та делегації Батумського університету з головою обласної ради Олександром Данильчуком
        Одним з пріоритетних напрямків роботи університету є тривала і плідна співпраця з Рівненською обласною радою, спрямована на поглиблення європейських засад розвитку правової освіти. Юрій Бошицький підкреслив, що координація діяльності освітніх структур та органів місцевого самоврядування є необхідною з огляду на потребу реалізації освітньо-наукових, культурних, історико-краєзнавчих та інших  проектів на теренах Рівненщини. Важливою складовою цієї співпраці є проходження практики студентами РІ КУП НАНУ у структурних підрозділах обласної ради.
dsc_3020.jpg
dsc_3027.jpg

        На  зустрічі також ішлося і про перспективи міжнародної співпраці,  зокрема, проведення спільної  міжнародної науково-практичної конференції, організацію роботи літньої школи бізнесу і права на базі РІ КУП НАНУ. Конструктивні пропозиції у цьому плані висловили декан юридичного факультету Батумського державного університету ім. Шота Руставелі Адам Махарадзе та професор цього факультету Армаз  Кахідзе, а також директор РІ КУП НАНУ  Володимир Якимчук.
dsc_3028.jpg
dsc_3032.jpg

        Голова обласної ради  прийняв запрошення ректора у ролі почесного гостя відкрити ІХ Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Актуальні проблеми правотворення в сучасній Україні», яка відбудеться у квітні цього року у РІ КУП НАНУ.
         Насамкінець  було зроблено спільне фото на згадку. 


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Керуючий справами РІ КУП НАНУ: (0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62

Випадкова фотографія

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки Рівненського інституту КУП НАНУ

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки