Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Відбулася зустріч кандидата на посаду ректора КУП НАН України Ю. Бошицького з трудовим колективом та студентським активом РІ КУП НАНУ
Відбулася зустріч кандидата на посаду ректора КУП НАН України Ю. Бошицького з трудовим колективом та студентським активом РІ КУП НАНУ
        Кожна зустріч із Юрієм Бошицьким  для колективу Рівненського інституту є непересічною подією, яка не тільки оптимістично  окреслює грані розвитку навчального закладу, а  й стверджує особливий талант його лідера. Прикметно, що зустріч відбулася напередодні виборів ректора, що заплановані на 16 жовтня цього року.
        Передвиборна програма кандидата на посаду ректора Київського університету права НАН України  професора, заслуженого юриста України Юрія Бошицького базована на актуальних для ефективного розвитку Київського університету права НАН України потребах сьогодення та майбутнього, нових ідеях, а також на удосконаленні та реалізації взятого курсу попередніх років: «П’ять в одному» ‒2008-2013 рр., «Сім в одному» ‒ 2013-2018 рр., «Десять в одному» ‒ 2018-2023 рр., засвідчила досконале володіння  технологіями менеджменту й маркетингу в освіті, здатність інноваційної діяльності з урахування досвіду європейських країн. За словами Юрія Бошицького, його програма являє собою конкретні дії щодо забезпечення високого рівня якості юридичної освіти та наукових досліджень, їх інтеграцію, створення ергономічних умов праці, навчання, дозвілля всіх учасників академічного процесу. Це кроки на створення університету європейського рівня, як класичного дослідницького і сучасного вищого навчального закладу на наступні 5 років.
dsc_4018.jpg
    dsc_4017.jpg
     dsc_4020.jpg
          Кандидат на посаду ректора Київського університету права НАН України  підкреслив домінантні ідеї своєї програми та ствердив вектори майбутньої діяльності, серед яких: оптимізація освітнього процесу, удосконалення наукової діяльності, розвиток студентського самоврядування та молодіжної політики, удосконалення міжнародної співпраці удосконалення виховної роботи, а також  кадрова політика та соціальна сфера, аспірантура та наукова бібліотека, удосконалення регіональної політики, розвиток матеріально-технічної бази. Усі десять векторів розвитку глибоко продумані у плані їх практичного втілення. З великим ентузіазмом присутні сприйняли  ідею відкриття нових спеціальностей відповідно до вимог ринку праці, розширення співпраці з міжнародними фондами і науковими центрами, запровадження внутрішніх університетських грантів на наукові і культурні проекти, а особливо сприяння комплексному розвитку Рівненського інституту КУП НАНУ  та створення коледжу КУП НАНУ у місті Рівне.
dsc_4022.jpg
    dsc_4023.jpg
     dsc_4027.jpg
          У процесі розмови ректор відповів на численні питання аудиторії, також було обговорено низку пропозицій щодо перспектив діяльності Рівненського інституту, кадрової політики та студентського самоврядування.
           Зустріч проходила у конструктивній  та довірливій атмосфері, адже надії виборців обов’язково справдяться.

 


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Керуючий справами РІ КУП НАНУ: (0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62

Випадкова фотографія

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки Рівненського інституту КУП НАНУ

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки