Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Відбулась зустріч ректора з головою Вінницької районної державної адміністрації
Відбулась зустріч ректора з головою Вінницької районної державної адміністрації
   21 травня 2021 року з метою удосконалення регіональної політики Київського університету права НАН України, популяризації юридичної освіти та профорієнтаційної роботи відбулась робоча зустріч ректора КУП НАН України Юрія Бошицького з головою Вінницької районної державної адміністрації Урзіком Віталієм та його заступником з питань освіти – Каменщук Тетяною.
1111.jpg
    3333.jpg
    2222.jpg

   У її рамках було обговорено можливі напрями співпраці. Зокрема, відбулось обговорення конкретних ініціатив щодо налагодження співпраці влади з Київським університетом права НАН України в освітній, науковій та мистецьких галузях. Враховуючи, що КУП НАНУ активізує надання освітніх послуг з правознавства для працівників органів влади дистанційно – ректор КУП НАНУ запропонував розширити дану діяльність і для потреб Вінницької області. Також ректор в рамках університетського проєкту щодо популяризації юридичної науки в регіонах передав для бібліотек, зацікавлених установ та вінницьких шкіл престижне видання – комплекти юридичної енциклопедї та видання Київського університету права НАН України.
4444.jpg
 5555.jpg 6666.jpg
   Голова Вінницької районної державної адміністрації В. Урзік розповів ректорові та делегації КУП НАНУ у складі: Ю. Ковальчука – керівника структурного підрозділу КУП НАНУ у м. Вінниця; Ю. Кармазіна – українського політичного діяча, депутата ІІ-го, ІІІ - го, ІV- го та VІ - го скликань, голови ДЕК університету; А. Лінник – головного редактора журналу «KYIV DIPLOMATIC»; В. Литовченко – громадської діячки, Голові Міжнародного фонду культурного співробітництва про досягнення, перспективи розвитку району, а також пообіцяв всебічну підтримку реалізації завдань спрямованих на досягнення мети – перетворити освіту Вінницького району на інноваційне середовище, де одну з ключових ролей виконував би Київський університет права НАН України.
   Зустріч пройшла конструктивно і зацікавлено! І є надія, що присутність КУП НАНУ на Вінничині буде корисною для регіону!
 

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Директор:(0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62
Приймальна комісія: 098-894-12-70