Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Відбулась зустріч ректора КУП НАНУ з колективом юридичного факультету Бакинського державного університету.
Відбулась зустріч ректора КУП НАНУ з колективом юридичного факультету Бакинського державного університету.

        31 жовтня під час візиту в м. Баку  для участі в роботі міжнародного семінару по авторському праву та колективному управлінню правами на запрошення Голови Агенції Інтелектуальної Власності Республіки Азербайджан ректор КУП НАНУ Юрій Бошицький зустрівся з колективом юридичного факультету  Бакинського державного університету та його деканом професором Аміром Алієвим.
1_1.jpg
22.jpg
33.jpg

      Під час зустрічі були обговорені питання перспектив майбутньої співпраці між КУП НАНУ та юридичним факультетом БДУ. Зокрема, це проведення круглих столів, дослідження проблематики права інтелектуальної власності, спортивного права, медичного права, енергетичного права та права міжнародної безпеки. Враховуючи той факт, що Азейбарджанська республіка є морською державою, так само як і Україна, то цілком доцільним є спільний інтерес до дослідження проблем  морського права також.
 44.jpg 55.jpg
 66.jpg
     Професор Алієв  ознайомив ректора з основними напрямами юридичного факультету, представив провідних викладачів, розповів про креативні дисципліни  нещодавно створеної кафедри інтелектуальної власності.
     Домовились також і про проведення взаємних стажувань викладачів, взаємні публікації в своїх фахових журналах. А також обмінялися фаховою науковою літературою, яка була опублікована  на протязі останніх двох років.
 77.jpg  88.jpg 99.jpg
      Сторони обговорили також і можливість підготовки студентів КУП НАНУ та БДУ по програмі подвійного диплому, рецензуванням наукових праць та проведенням взаємних майстер-класів. Ю.Бошицький КУП НАНУ  зі свого боку ознайомив колектив юридичного факультету БДУ з освітньою, науковою, організаційною та міжнародною діяльністю КУП НАНУ.
 


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Керуючий справами:(0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62
Приймальна комісія: 098-894-12-70
facebook-logo-png-1722.png

Випадкова фотографія

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки Рівненського інституту КУП НАНУ

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки