Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Відбулась зустріч ректора КУП НАН України з ректором Бакинського державного університету
Відбулась зустріч ректора КУП НАН України з ректором Бакинського державного університету
       28 жовтня під візиту для участі в роботі міжнародного семінару по авторському праву та колективному управлінню правами на запрошення Голови Агенції Інтелектуальної Власності Республіки Азербайджан пана Камрана Іманова, ректор КУП НАНУ Юрій Бошицький зустрівся з ректором Бакинського державного університету Ельчинем Бабаєвим.
1q.jpg
  2q.jpg
  3q.jpg

        Під час зустрічі сторони ознайомились із діяльністю КУП НАНУ та Бакинського державного університету і обговорили актуальні питання в області науково-дослідної, освітньої, методичної і культурної діяльності.

      Одним з практичних кроків такої взаємодії сторони визнали двостороннє співробітництво у напрямку організації науково-практичних конференцій, круглих столів в сфері інтелектуальної власності та організації взаємних візитів представників професорсько-викладацького складу обох вишів для проходження підвищення фахової кваліфікації.
        Сторони обговорили необхідність підготовки та підписання Меморандуму про співпрацю та обмінялись фаховою літературою!

        Ректор КУП НАНУ мав можливість ознайомитися з роботою БДУ та налагодити контакти з новими партнерами.Візитівка Бакинського державного університету
4q.jpg
 5q.jpg

        Бакинський державний університет - установа вищої професійної освіти Азербайджану. Університет входить до складу European University Association (EUA). В університеті щорічно здобувають освіту 22 500 студентів. Кількість викладачів - 1300, з них 250 - доктори наук, професори і 750 кандидатів наук.

        Університет розташовується в 4 корпусах, в складі якого є бібліотека і спортивний майданчик. В університеті також працює видавництво для наукових праць і газета "Бакинський Університет".
 


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Керуючий справами:(0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62
Приймальна комісія: 098-894-12-70
facebook-logo-png-1722.png

Випадкова фотографія

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки Рівненського інституту КУП НАНУ

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки