Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Відбулась зустріч ректора КУП НАН України з головою Калинівської районної ради
Відбулась зустріч ректора КУП НАН України з головою Калинівської районної ради
   Нещодавно ректор КУП НАН України Юрій Бошицький під час робочої поїздки у Вінницьку область з метою профорієнтації відвідав Калинівську районну раду та провів переговори з її головою – Василем Поліщуком.
  Мета зустрічі – це налагодження контактів з Калинівською ОТГ задля партнерської взаємовигідної співпраці в сфері юридичної освіти та профорієнтаційної роботи!
001.jpg
  002.jpg
  003.jpg

   Під час переговорів з головою Калинівської районної ради ректор окреслив основні вектори діяльності Київського університету права НАН України та його структурного підрозділу в м. Вінниця, відзначив важливу роль закладу в формуванні гуманітарного і соціального капіталу регіону, адже його науково-педагогічний колектив та студентство завжди були і є діяльною частиною громади, організаторами та активними учасниками ініціатив і проектів, спрямованих на розвиток міста та області. Обговорювались конкретні ініціативи щодо співпраці в освітній, науковій та інших напрямках діяльності.
   Василь Поліщук пообіцяв всебічну підтримку реалізації завдань, спрямованих на досягнення спільної мети – перетворити освіту Калинівки на інноваційне середовище, де одну з ключових ролей виконуватиме КУП НАНУ.
   На зустрічі були присутні також заступник голови районної ради Микола Господарець та заступник начальника відділу освіти молоді та спорту Леонід Мацера, а КУП НАНУ представляли Ю. Ковальчук – керівник структурного підрозділу КУП НАНУ у м. Вінниця; Ю. Кармазін – український політичний діяч, депутат ІІ-го, ІІІ-го, ІV-го та VІ-го скликань, голова ДЕК університету; А. Лінник – головний редактор журналу «KYIV DIPLOMATIC»; В. Литовченко – громадська діячка, Голова Міжнародного фонду культурного співробітництва.
004.jpg
  005.jpg   006.jpg


   Ректор презентував Василю Поліщуку рекламну продукцію університету та наукові видання. Зустріч, яка пройшла в надзвичайно теплій невимушеній обстановці, дає сподівання на взаємовигідну співпрацю в майбутньому. Незважаючи на складні умови, викликані карантином, робота по профорієнтації в КУП НАНУ продовжується!
 

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Директор:(0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62
Приймальна комісія: 098-894-12-70