Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> В РІ КУП НАНУ відбулась зустріч студентів з представниками Головного територіального управління юстиції в Рівненській області
В РІ КУП НАНУ відбулась зустріч студентів з представниками Головного територіального управління юстиції в Рівненській області

       Відкрив зустріч директор РІ КУП НАНУ Володимир Леонович Якимчук, який привітав присутніх зі святом Вознесіння Господнього та Днем вишиванки, представив гостей, ознайомив з тематикою розмови та побажав усім плідного діалогу.
       Начальник  Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Станіщук Микола Васильович у своєму виступі окреслив основні напрямки діяльності управління юстиції та його структуру. Окремо зупинився на новаціях, що введені за останній період в законодавстві, зокрема, про ліквідацію районних управлінь і створення натомість Бюро правової допомоги, нагадав про вектори загальнонаціонального проекту «Я маю право» тощо.
dsc_3738.jpg
dsc_3750.jpg
 

       Забезпечення своєчасного, повного і неупередженого виконання рішень у порядку, встановленому законодавством є основним завданням виконавчої служби, про що студентам детально розповів Бедикайло Вячеслав Вікторович -   начальник Управління державної виконавчої служби. Доповідач окреслив діяльність приватних виконавців та проблеми , пов’язані з їх роботою. Приємним стало запрошення наших студентів на проходження практики , а в подальшому і на роботу до виконавчої служби.
        Начальник відділу персоналу Головного територіального управління юстиції в Рівненській області Бриковець Руслана Анатоліївна уточнила шляхи прийняття на державну службу випускників вузів, вимоги до осіб, які претендують на ці посади, ознайомила з можливістю стажування.
        В інформуванні громадян про їх права і свободи, правову політику держави, реалізацію проектів, пов’язаних із правовою освітою населення та розробленні і розповсюдженні методичних матеріалів у цій сфері бере участь Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти, про що розповідала начальник управління Матаєва Ірина Анатоліївна.
        Перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Яцюк Наталія Василівна зазначила у своєму виступі, що висока фахова підготовка студентів РІ КУП НАНУ , професійна майстерність професорсько- викладацького складу є запорукою подальшої успішної кар’єри наших випускників, підтвердженням чому є зайняття деяких керівних посад в установі колишніми студентами РІ КУП НАНУ.
        Присутні скористалися можливістю поставити питання поважним гостям та отримати вичерпні відповіді, що створювало атмосферу активного діалогу та сподівання на подальше співробітництво.


 


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Керуючий справами РІ КУП НАНУ: (0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62

Випадкова фотографія

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки Рівненського інституту КУП НАНУ

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки