Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Участь студентів РІ КУП НАНУ в сесії Рівненської молодіжної міської ради
Участь студентів РІ КУП НАНУ в сесії Рівненської молодіжної міської ради
         Перша сесія Рівненської молодіжної міської ради відбулася в нашому місті 17 січня 2019 року. Рівненський інститут Київського університету права НАН України на цьому заході представили Линнік Анжеліка ( студентка 3- го курсу) та другокурсники Онищук Валентина та Моісеєнко Артур.
         До порядку денного установчо-навчальної сесії входило два блоки питань: інформаційно-кваліфікаційний та організаційний. Під час засідання першого блоку члени молодіжної міської ради ознайомилися з основними формами роботи депутатів. Начальник організаційного відділу Рівненської міської ради Юрій Павлов, (який , доречі, є випускником РІ КУП НАНУ), розповів про основні напрями роботи депутата і про те, що таке проект рішення і який процес його підготовки, що таке робота в комісіях і пленарне засідання в цілому. Начальник контрольного відділу Рівненської міської ради Микола Полюхович докладно визначив суть депутатського звернення та запиту, порядок роботи з ними. Також молодих депутатів ознайомили з принципами роботи електронного голосування та онлайн-трансляцією сесії.
image1.jpeg
               image2.jpeg

          У другому блоці засідання Сергій Паладійчук вручив посвідчення депутатам Рівненської молодіжної міської ради, а також відбулося розподілення по комісіям та обрання секретаря молодіжної ради. Линнік Анжеліка та Онищук Валентина представлятимуть постійну комісію з питань бюджету, економіки та підприємництва Рівненської молодіжної міської ради, а Моісеєнко Артур –  комісію з питань захисту прав людини, зв’язків з громадськими об’єднаннями та засобами масової інформації.
          Сподіваємося, що будучи консультативно-дорадчим органом Рівненської міської ради та її виконавчого комітету з питань молодіжної політики, новостворена Молодіжна міська рада сприятиме взаємодії у вирішенні питань, які впливають на життя молоді, та активізують її участь в усіх сферах діяльності міста.
            13 лютого 2019 року запланована перша робоча сесія.

 


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Керуючий справами:(0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62
Приймальна комісія: 098-894-12-70
facebook-logo-png-1722.png

Випадкова фотографія

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки Рівненського інституту КУП НАНУ

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки