Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Учасники І Міжнародної зимової школи з прав людини взяли участь в насиченій культурно- екскурсійній програмі
Учасники І Міжнародної зимової школи з прав людини взяли участь в насиченій культурно- екскурсійній програмі
      Екскурсії та неформальне спілкування завжди серед пріоритетів подібних заходів, які допомагають знайти і реалізувати яскраві  креативні ідеї, отримати нові знання та сформувати відповідний простір для професійної самореалізації.
        Перший маршрут пролягав на Острожчину.  До складу екскурсійної групи на чолі з ректором КУП НАНУ Юрієм  Бошицьким входили Генеральний секретар Європейського Інституту Омбудсмена, заступник Омбудсмена Австрії Джозеф Зігеле, професор кафедри конституційного права, декан юридичного факультету Болонського університету (Італія) Лука Меззетті, асоційований професор Батумського державного університету ім. Шота Руставелі (Грузія) Паата Хотенашвілі, директор РІ КУП НАНУ Володимир Якимчук.
dsc_0165.jpg
 dsc_0219.jpg  dsc_0334.jpg

      Спочатку був невеличкий привал біля джерела Святого Миколая, кришталево-чиста вода якого є чудодійною, а тому упродовж багатьох століть джерело було місцем паломництва, де влаштовувались хресні ходи й відбувалися чудесні зцілення. Запамʼятається екскурсантам й Хмельницьке водосховище, де зимують лебеді.
dsc_0290.jpg
 dsc_0297.jpg  dsc_0321.jpg
        Найбільш насиченою була культурно-екскурсійна програма у м. Острог, яке упродовж багатьох століть заслужено вважалося релігійною й інтелектуальною Меккою України. Ще інша афористична  назва ‒ Волинські Афіни ‒ так само підкреслювала його самобутність. Тут вийшла друком  перша Біблія церковнослов'янською мовою, тут Іван Федоров видав половину свого доробку ‒ 6 з 12 книг, тут почали полеміку захисники православ'я. У 1576 р. В-К. Острозький заснував тут академію, що стала першим вищим навчальним закладом в східній Європі. Нині  Національний університет «Острозька академія» очолює ректор Герой України  Ігор Пасічник , запланована зустріч з яким пройшла у дружній і невимушеній атмосфері. Гості мали можливість не тільки познайомитися з відомим діячем освіти, а й відвідати музей Острозької академії. Особливо вразила відвідувачів підземна художня галерея – найновіший і найбільш динамічний експозиційний підрозділ Музею історії  НаУОА, розташований в старовинних приміщеннях – господарських підземеллях монастиря капуцинів XVIII ст.
        Екскурсанти також побували у Краєзнавчому музеї,  Музеї книги та друкарства м. Острога, оглянули нумізматичну колекцію Державного історико-культурного заповідника.
dsc_0326.jpg
dsc_0334.jpg dsc_0355.jpg

          Водночас друга група учасників І  Міжнародної  зимової школи з прав людини  побувала у Рівненському обласному краєзнавчому музеї, унікальними експонатами якого є твори волинського іконопису, колекція стародруків та графіки, скульптури, предмети козацької доби, Першої та Другої світових воєн тощо. Та найважливіше, що тут зберігається найдавніша українська ікона, написана в ХІІІ ст. – Богородиця Одигітрія.  Незабутні враження залишилися також після відвідин Музеїв бурштину та ковальства.
dsc_4772.jpg
dsc_4816.jpg
dsc_4822.jpg
        Попереду в учасників школи ‒ серія теоретичних та практичних майстер-класів від відомих зарубіжних лекторів та професійних тренерів, а також нові не менш цікаві екскурсійні програми. 


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Керуючий справами РІ КУП НАНУ: (0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62

Випадкова фотографія

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки Рівненського інституту КУП НАНУ

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки