Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> У Рівненському інституті КУП НАНУ відбулись урочисті збори до Дня юриста
У Рівненському інституті КУП НАНУ відбулись урочисті збори до Дня юриста
    Відкрив їх директор Рівненського інституту Київського університету права НАН України Володимир Леонович Якимчук, який зазначив, що праця правознавця завжди в пошані та визнана суспільством. Підтвердженням тому є професійне свято, яке було встановлене у 1997 році Указом тодішнього президента України Леоніда Кучми та щорічно відзначається 8 жовтня. Вважається, що саме цього дня у 1016 році Київський князь Ярослав Мудрий видав перше зведення законів «Руська правда».
dsc_9125.jpg
dsc_9133.jpg
dsc_9135.jpg
dsc_9139.jpg

      Звертаючись до присутніх, директор вказав, що за період існування інституту ми випустили близько 2000 правників, з них біля 500 – це дипломи з відзнакою, а наші випускники займають керівні посади в органах державної , виконавчої та судової влади.
dsc_9142.jpg
dsc_9152.jpg
dsc_9130.jpg

       Окрім цього, Володимир Леонович доповів про основні завдання, які були поставлені перед Рівненською філією на Вченій раді університету 6 жовтня 2020 року. Зокрема, наголосив на необхідності активнішої профорієнтаційної роботи та передав вітання колективу і студентам від ректора КУП НАНУ, професора, заслуженого юриста України Юрія Ладиславовича Бошицького.
      Надзвичайно приємним сюрпризом став концерт- презентація, який підготували студенти 1-го курсу. Глядачі із захопленням спостерігали за творчими та спортивними здобутками, продемонстрованими новими членами великої студентської родини, а пісня, яка пролунала наприкінці їх виступу, цілком заслуговує на звання Гімну РІ КУП НАНУ.
 dsc_9159.jpg           dsc_9149.jpg

     Наостанок В.Л.Якимчук  побажав всьому професорсько-викладацькому складу, адміністративним працівникам та студентам непереможного здоров’я, ентузіазму, оптимізму, бадьорості, найміцніших сил, не знати помилок і невдач, втоми та безвиході. Щоб всі справи успішно фінішували, а в особистому житті було щастя, спокій і любов.
 
 


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Керуючий справами:(0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62
Приймальна комісія: 098-894-12-70
facebook-logo-png-1722.png

Випадкова фотографія

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки Рівненського інституту КУП НАНУ

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки