Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> У Рівненському інституті КУП НАНУ для першокурсників презентували фотовиставку
У Рівненському інституті КУП НАНУ для першокурсників презентували фотовиставку
    В рамках заходів Посвяти в студенти першокурсників у Рівненському інституті Київського університету права НАН України відбулось ознайомлення студентів з фотовиставкою «Автокефалія – мрія поколінь». За словами ректора КУП НАНУ проф. Юрія Ладиславовича Бошицького, - це подарунок студентській молоді від Предстоятеля Православної церкви України, Митрополита Київського і всієї України Епіфанія.
dsc_8964.jpg
dsc_8972.jpg
    dsc_8966.jpg

    Виставка є фіксацією унікальних митей, що засвідчує передісторію боротьби за автокефалію нашої помісної церкви. Її авторами стали священики Іван Сидор та диякон Андрій Сидор. Отець Іван Сидор, якого ми знаємо як дзвонаря із Михайлівського золотоверхого собору, котрий у 2013 році рятував від беркутівців наших студентів і скликав киян рятувати Майдан, є кандидатом наук з богослов’я і головним редактором журналу «Помісна Церква», а 31 березня 2016 р. Указом Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета призначений штатним священиком у храмі Святого Благовірного князя Ярослава Мудрого (Мала, Тепла Софія).
dsc_8998.jpg
dsc_8996.jpg
dsc_8997.jpg

    У своєму виступі секретар Рівненської єпархії ПЦУ протоієрей Свято-Воскресенського собору Сергій Лучанін  зазначив,  що саме молодь виступила за наше європейське майбутнє і саме вона чітко усвідомлює, що єдина сильна та незалежна Церква України повинна бути основою нової української нації. На завершення він благословив студентів на успішне навчання та окропив їх святою водою.
    Правова розбудова європейської демократичної Української держави-пріоритетне  завдання майбутніх юристів, які чіткорозуміють, що її духовною основою є незалежна Церква, тому подібні заходи надзвичайно важливі для глибшого розуміння історично-релігійних процесів в сучасній Україні.

 


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Керуючий справами:(0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62
Приймальна комісія: 098-894-12-70
facebook-logo-png-1722.png

Випадкова фотографія

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки Рівненського інституту КУП НАНУ

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки