Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> У РІ КУП відзначили День вишиванки
У РІ КУП відзначили День вишиванки
    img-3fc6afd46c2531d4e1aa607391eea728-v.jpg Всесвітній день вишиванки, який покликаний популяризувати українську культуру і традиції, відзначається щорічно в третій четвер травня. Цьогоріч свято припало на 16 травня. Його ідея належить звичайній студентці Чернівецького національного університету Лесі Воронюк. Вона ще в 2006 році запропонувала своїм одногрупникам прийти в університет в якийсь із днів у вишиванках.  Спочатку національний одяг вдягало кілька десятків студентів та кілька викладачів факультету. Та вже протягом наступних років свято розрослося до всеукраїнського рівня. До Дня вишиванки долучилася українська діаспора по всьому світу, а також прихильники України.
      Це свято завжди супроводжується усміхненими обличчями чи то в транспорті, чи то просто на вулиці. Крім того, у стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів, що обов'язково вплине на того, хто вдягає вишиванку. Тому, незважаючи на дощову погоду, частина студентів та викладачів РІ КУП НАНУ прийшли до інституту саме в національному одязі, таким чином долучившись до святкових міських акцій, приурочених до цього свята.
    За словами директора Рівненського інституту Київського університету права НАН України Якимчука Володимира Леоновича, хоча День вишиванки і  не передбачає обов'язкових заходів, та протягом усієї історії свята наші студенти демонструють велике  почуття поваги і любові до українських національних традицій, до країни, один до одного, беручи участь у флешмобах, ярмарках, концертах тощо.
      Вітаючи всіх зі святом, він наголосив на необхідності не забувати своє коріння, адже  національна пам'ять надзвичайно важлива, і лише ми самі  можемо її зберегти і передати нащадкам.

 


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Керуючий справами:(0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62
Приймальна комісія: 098-894-12-70
facebook-logo-png-1722.png

Випадкова фотографія

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки Рівненського інституту КУП НАНУ

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки