Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> У РІ КУП відбулась нарада з питань підготовки до проведення Міжнародної зимової Школи з прав людини
У РІ КУП відбулась нарада з питань підготовки до проведення Міжнародної зимової Школи з прав людини
         В період  25.02.2019- 01.03.2019 у стінах Рівненського інституту Київського університету права проводитиметься Міжнародна зимова Школа з прав людини, організована Батумським державним університетом ім. Ш. Руставелі спільно з Київським університетом права НАН України.
           Головна ідея проведення Школи - підвищення рівня знань в сфері захисту прав людини; встановлення наукових , ділових, гуманітарних і особистісних контактів для залучення молодого покоління до довготривалої плідної співпраці в інтересах захисту прав людини в Україні та інших країнах.
dsc_4463.jpg
 dsc_4464.jpg dsc_4465.jpg

       З метою забезпечення якісної організації та реалізації вказаного проекту директором РІ КУП НАНУ Володимиром Леоновичем Якимчуком було створено Організаційний комітет, а детальне обговорення цього заходу зі всіма співробітниками відбулось на робочій нараді 12.02.2019 року.
        Окрім цього, директор наголосив на необхідності активізації профорієнтаційної роботи, доповів про застосування нової форми реклами- вуличного радіо, проставив вимогу кожному співробітнику прозвітувати про особисто проведені профорієнтаційні заходи.
         Також на нараді обговорювались основні напрямки роботи по підготовці Дня відкритих дверей, який проводитиметься 23.02.2019 року.


 


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Керуючий справами РІ КУП НАНУ: (0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62

Випадкова фотографія

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки Рівненського інституту КУП НАНУ

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки