Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> У РІ КУП НАНУ відбулися збори трудового колективу
У РІ КУП НАНУ відбулися збори трудового колективу
    Збори відкрив директор інституту Володимир Якимчук, який  привітав працівників з початком нового навчального року, а також окреслив ті завдання, які потребують особливої уваги кожного.  Зокрема, ішлося про організацію навчального процесу та його якість, необхідність оволодіння онлайн-технологіями та місце інноваційних підходів у сучасній дидактиці викладачів,    високий рівень їхньої відповідальності.
dsc_0646.jpg
 dsc_0643.jpg dsc_0645.jpg

    Особливий акцент було поставлено на результатах вступної кампанії 2021року, зроблено  порівняльний аналіз з минулорічними показниками та обговорено критерії успіху,  актуальні для сучасного ринку праці. На думку директора, найпершим завданням колективу має стати підвищення конкурентоспроможності навчального закладу, що визначається затребуваністю  випускників РІ КУП НАНУ на ринку праці. Авторитет інституту формується нині і зараз, ‒ наголосив директор, ‒ щодня ми маємо дбати про імідж закладу, який  залежить від якісної професійної підготовки студентів, організації їхнього дозвілля, задоволення особистісних запитів.
    Володимир Якимчук оголосив перспективи розвитку інституту у новому навчальному році, повідомив про ухвалені рішення, що стосуються кадрових змін, а також підготовку до урочистостей з нагоди посвяти першокурсників.

 

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Директор:(0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62
Приймальна комісія: 098-894-12-70