Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> У РІ КУП НАНУ відбулися настановчі збори, приурочені початку навчального року
У РІ КУП НАНУ відбулися настановчі збори, приурочені початку навчального року
        Збори провів директор інституту  Володимир Якимчук, який напередодні взяв участь у роботі вченої ради  Київського університету права,  де було належно розставлено акценти з приводу роботи закладу у прийдешньому навчальному році. Директор інформував педагогічний колектив про здобутки університету, ствердив важливість якісно нових вимог до підготовки майбутніх юристів,  що прописані у сучасних нормативно-правових документах, серед яких: Закон України про вищу освіту, постанова Кабінету Міністрів України №1247 про розроблення державних стандартів вищої освіти та ін. Особливий акцент було поставлено на якості освітнього процесу та необхідності євроінтеграційних зусиль університету.
dsc_6512.jpg
 dsc_6510.jpg dsc_6517.jpg

      Володимир Якимчук також поділився враженнями від участі у роботі сьомої Міжнародної літньої школи «Конституційна демократія: сучасні виклики», яка проходила на базі Батумського державного університету ім. Шота Руставелі у рамках співпраці з  Київським університетом права НАН України. «Це один із важливих і необхідних проектів, втілених у  життя ректором Київського університету права  НАН України Юрієм Бошицьким»,‒ підкреслив доповідач.
       Наступним питанням, що обговорювалося на зборах, стали підсумки вступної кампанії 2019 року та перспективи подальшої роботи з майбутніми абітурієнтами. З цього приводу було висловлено низку конструктивних пропозицій, які одностайно підтримав педагогічний колектив інституту.  Директор наголосив на необхідності активізувати комунікативний процес з випускниками шкіл негайно, із середини вересня, запропонувавши нові його форми.
       На зборах було обговорено низку інших питань, що більшою мірою стосувалися готовності до роботи інституту у новому навчальному році.
       А першокурсники з нетерпінням чекають святкового дня ‒ посвяти у студенти РІ КУП НАНУ.
 


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Керуючий справами:(0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62
Приймальна комісія: 098-894-12-70
facebook-logo-png-1722.png

Випадкова фотографія

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки Рівненського інституту КУП НАНУ

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки