Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> У РІ КУП НАНУ відбулася VІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні проблеми гуманітаристики: світоглядні пошуки, комунікативні та педагогічні стратегії»
У РІ КУП НАНУ відбулася VІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Сучасні проблеми гуманітаристики: світоглядні пошуки, комунікативні та педагогічні стратегії»
           Завдання конференції сприяти консолідації українського суспільства навколо одвічних традиційних цінностей, а також становленню  особистості, здатної розкрити власну ідентичність в умовах співіснування різних світоглядів та культур. Актуальною залишається проблема облаштування внутрішньоукраїнського буття згідно із засадничими європейськими цінностями, нормами і стандартами.
 dsc_4070.jpg  dsc_4083.jpg dsc_4073.jpg

          Прикметно, що цей науковий форум був приурочений 100-річчю НАН України і, як завжди,  знайшов широку підтримку серед науковців вищих навчальних закладів України, а також Європи та США.  Учасниками конференції стали також представники наукового та студентського колективу базового навчального закладу. Варто підкреслити вагому участь в організації конференції  ректора КУП НАНУ    Юрія Бошицького, вітальне слово якого учасникам конференції виголосила кандидат філософських наук, доцент кафедри філософії та гуманітарних дисциплін КУП НАНУ Ірина Кальмук.
dsc_4082.jpg
dsc_4088.jpg
 dsc_4090.jpg dsc_4100.jpg
 dsc_4104.jpg
 dsc_4108.jpg  dsc_4110.jpg  dsc_4113.jpg  dsc_4085.jpg  dsc_4089.jpg

          У ньому висловлюється віра в те, що конференція стане каталізатором  нових ідей у сфері гуманітаристики, які  знайдуть своє втілення у майбутніх державницьких проектах. Актуальність конференції ректор вбачає і в тому, що  «проникнення соціогуманітарного знання в навчальний процес дозволяє створювати науково обгрунтовані моделі випускника вищої школи, здійснювати науковий аналіз потреби в кадрах, вибудовувати систему зворотнього зв’язку. Фахівець XXI століття аж ніяк не може бути технократом, бо до складу його професійних функцій входитиме управління людськими стосунками, врахування індивідуальних особливостей працівників, їх внутрішнього світу».
          Ірина Кальмук  також зачитала підписаний ректором наказ про відзначення працівників РІ КУП НАНУ,  яким були вручені цінні подарунки та грамоти.
 dsc_4093.jpg dsc_4094.jpg
dsc_4095.jpg
dsc_4096.jpg
 dsc_4098.jpg

          Привітати учасників конференції прийшли головний спеціаліст відділу професійно-технічної та вищої освіти Управління освіти і науки Рівненської ОДА Майя Андрєєва  та начальник Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Оксана Сальчук.
          Пленарне засідання відкрив директор РІ КУП НАНУ Володимир Якимчук. Участь у науковому діалозі взяли доктор соціологічних наук, професор кафедри політичних наук Рівненського державного гуманітарного університету Олеся Кириленко,  кандидат історичних наук, доцент кафедри українознавства Національного університету водного господарства та природокористування Олександр Крупка, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови імені професора К. Ф. Шульжука Рівненського державного гуманітарного університету Оксана Кузьмич,  кандидат філософських наук, доцент кафедри українознавства Національного університету водного господарства та природокористування Світлана Гуменюк та ін.
dsc_4079.jpg
                 dsc_4077.jpg  

          Після пленарного засідання робота конференції продовжилася у секціях. Завершилася  конференція цікавою екскурсійною програмою, яка дозволила глибше пізнати РІ КУП НАНУ, його інноваційні ініціативи та проекти.  

    


 


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Керуючий справами:(0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62
Приймальна комісія: 098-894-12-70
facebook-logo-png-1722.png

Випадкова фотографія

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки Рівненського інституту КУП НАНУ

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки