Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> У РІ КУП НАНУ відбулася відкрита лекція, яку провів прокурор відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції Олександр Бабич
У РІ КУП НАНУ відбулася відкрита лекція, яку провів прокурор відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції Олександр Бабич
        Тема лекції «Особливості організації роботи прокурора як спеціально уповноваженого суб’єкта у сфері протидії корупції поза межами кримінального провадження» була скерована на ознайомлення із правовою специфікою роботи органів прокуратури.  Олександр Бабич звернув увагу на особливості механізму вчинення корупційних злочинів. Лектор дав детальну кримінологічну характеристику цих злочинів, зосередивши увагу на детермінантах їх вчинення та суб’єктному складі злочинців.
dsc_2990.jpg
dsc_2991.jpg

         Провідною думкою лекції стала необхідність боротьби із корупційними злочинами та посиленні у цьому напрямку роботи прокуратури.
Захід відбувся у рамках  планової співпраці між Рівненським інститутом КУП НАН України  та прокуратурою Рівненської області.

 


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Керуючий справами РІ КУП НАНУ: (0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62
Більше »

Випадкова фотографія

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки Рівненського інституту КУП НАНУ

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки