Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> У РІ КУП НАНУ відбулася робоча нарада директора Володимира Якимчука із колективом закладу
У РІ КУП НАНУ відбулася робоча нарада директора Володимира Якимчука із колективом закладу
    На порядок денний були винесені питання, що стосувалися організаційних питань роботи інституту, зокрема організації навчального процесу в період  карантинних обмежень, а також вступної кампанії 2021 року. У своєму виступі директор підкреслив, що під час жорсткого локдауну  в інституті було належним чином організовано навчальний процес, аудиторні заняття чергувалися із заняттями он-лайн, студенти отримали можливість успішно скласти сесію і отримати  необхідні знання з програмових дисциплін. Нині навчання відбувається відповідно до затвердженого розкладу, робота зі студентами відбувається на платформі google meet. З наступного тижня будуть відновлені аудиторні заняття.
dsc_9332.jpg       dsc_9334.jpg
    Однак, нині особливої уваги потребує вступна кампанія -2021. У цьому напрямку проводяться відповідні заходи, зокрема заплановано провести анкетування з випускниками шкіл, активно використовувати інтернет-ресурси для надання об’єктивної інформації вступникам. Важливою подією цьогорічного вступу має стати набір магістрів на базі ліцензії Київського університету права НАН України, про що важливо інформувати тих, хто хоче здобути вищу юридичну освіту якнайближче до місця свого проживання.
    Директор також торкнувся процедури надання платних послуг, що в цілому спрямована на дотримання дисциплінарних вимог оплати навчальних послуг, відвідування занять та успішного складання іспитів.
     Нарада пройшла у формі конструктивного діалогу.


 


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Директор:(0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62
Приймальна комісія: 098-894-12-70
facebook-logo-png-1722.png

Випадкова фотографія

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки Рівненського інституту КУП НАНУ

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки