Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> У КУП НАНУ відкрито гранітний меморіал до 30-ї річниці Незалежності України та початку нового навчального року
У КУП НАНУ відкрито гранітний меморіал до 30-ї річниці Незалежності України та початку нового навчального року
   01 вересня 2021 року в Київському університеті права НАН України на його центральній території відбулося урочисте відкриття з нагоди Дня знань та посвяти першокурсників відкриття гранітного монументу.
   Ідея встановлення гранітної стели належить ректору КУП НАНУ Ю.Бошицькому і монумент присвячений одразу 3 подіям – 25 річчю прийняття Конституції України, 30 річчю Незалежності України та початку нового навчального року.
w1.jpg
w2.jpg
w3.jpg
У своєму вступному слові ректор сказав, що встановлення стели є подарунком колективу КУП НАН України до цих знаменних явищ в житті університету. Стелла має вигляд прямокутної колони висотою в 1.5 метра в зображенням тризубу та надписом до 30 річчя Незалежності України з одноі сторони і зображенням відкритої книги – Конституції України з другоі сторони. На двох сторінках книги викарбовано 4 статті Конституції України, зокрема:
Стаття 1. Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава.
Стаття 3. Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.
Стаття 5. Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ.
Стаття 10. Державною мовою в Україні є українська мова. Держава забезпечує всебічний розвиток і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України.
w4.jpg
 w5.jpg w6.jpg

   Також на колоні є викарбовано латинською мовою відомий в юридичних колах афоризм, який перекладається як – «Право є мистецтвом добра та справедливості».
   Урочисто перерізали стрічку в присутності колективу університету, студенства та їх батьків – ректор Ю.Бошицький, почесний ректор КУП НАН України, академік Ю.Шемшученко та почесний доктор КУП НАНУ Ю. Кармазін. Також до монументу були покладені живі квіти.
w7.jpg
        w8.jpg
   На урочистостях з нагоди відкриття монументу були присутні поважні гості та партнери університету які привітали всіх присутніх з цією подією.
   Колектив університету з приємністю та вдячністю виконавцям зазначає високу якість і естетику стели, яка була виготовлена на Рівненщині, студентом нашого університету і своєчасно встановлена компанією «ФОП МЕЛЬНИК В.А.».
 

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Директор:(0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62
Приймальна комісія: 098-894-12-70