Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> У КУП НАНУ відбулися урочистості з нагоди Дня знань та посвяти першокурсників у студенти
У КУП НАНУ відбулися урочистості з нагоди Дня знань та посвяти першокурсників у студенти
   01 вересня 2021 року в приміщенні Київського університету права НАН України відбулися урочистості з нагоди Дня знань та посвяти першокурсників КУП НАНУ у студенти. На заході були присутні студенти 1-го курсу, студенти магістратури та їх батьки, почесні гості, члени Вченої ради університету та професорсько-викладацький склад університету.
 1_3.jpg 2.jpg
3.jpg

   Урочистий захід відкрив ректор Юрій Бошицький, який у своєму вступному слові привітав студентів та усіх присутніх і побажав першокурсникам гарного навчання, жаги до знань та щоб обрана ними професія по-справжньому стала улюбленою справою всього їхнього життя, запорукою майбутніх креативних проєктів тощо. Також ректор наголосив на тому, що КУП НАН України дає всі можливості для цього завдяки потужній співпраці з іноземними партнерами з Польщі, Грузії, Швейцарії, Угорщини, Ізраїлю тощо, адже університет, як заклад вищої освіти постійно відвідують іноземні гості та закордонні делегації для обміну досвідом у сфері освіти й науки. Провідні вчені зарубіжних держав проводять майстер-класи, беруть участь у наукових форумах, організатором яких є університет.
 4.jpg  5.jpg 6.jpg

   Ректор також висловив привітання на адресу професорсько-викладацького складу КУП НАН України, побажавши колективу успіхів у наполегливій та кропіткій праці – сприянні становлення професійних, інтелектуально розвинених та духовно збагачених молодих особистостей.
7.jpg
8.jpg
9.jpg

   На урочистостях були присутні поважні гості, які сердечно привітали першокурсників та всіх присутніх зі святом Зокрема, це – директор Інституту держави і права імені М.В. Корецького НАН України, Почесний ректор Київського університету права НАН України академік Юрій  Шемшученко; народний депутат України II, III, IV, VI скликань, Сенатор міжнародного парламенту Безпеки і Миру, Президент Інституту права і суспільства, заслужений юрист України, професор – Юрій Кармазін; професор, заслужений юрист України, старший радник юстиції – Віталій Куц; адвокат, директор юридичної фірми «МІКО", медичний психолог – Юлія Балюк; інші колеги університету та батьки студентів.
10.jpg
11.jpg
 12.jpg

   Під час урочистостей ректором було вручено студентські квитки, пам’ятні значки з логотипом університету та Великі юридичні енциклопедії, зазначивши, що наші студенти мають бути не тільки хорошими знавцями права, але й висококультурними та ерудованими людьми. Почесні гості та члени Вченої ради КУП НАНУ привітали першокурсників під час безпосереднього вручення студентських квитків та особисто кожному побажали гарного навчання в стінах університету.
13.jpg
          14.jpg

   Після урочистостей в лекційних аудиторіях університету студентам всіх курсів почесними гостями були прочитані лекції на тему: «Роль юриста в сучасному суспільстві».
Таким чином офіційно розпочато новий навчальний 2021/2022 рік.
 

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Директор:(0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62
Приймальна комісія: 098-894-12-70