Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> У бібліотеці РІ КУП організована виставка до Дня Європи
У бібліотеці РІ КУП організована виставка до Дня Європи
     9 травня у ЄС традиційно святкується «День Європи». У всіх країнах і головних містах Союзу проходять акції, що нагадують європейцям про витоки, цінності й досягнення нинішнього ЄС. Це день, коли держави Європи пішли на зближення, коли був даний старт європейської інтеграції. Оскільки День Європи – 9 травня – збігається з Днем Перемоги, в Україні урочисті заходи проводяться згідно з Указом Президента щорічно у третю суботу травня.
     Приєднуючись до культурних подій, присвячених Дню Європи в Україні, бібліотека РІ КУП НАН України представляє книжково- ілючтративну виставку « Актуальні питання європейської інтеграції України», яка експонується в читальному залі з 15 травня 2017 року.

     На виставці представлені зібрання міжнародних договорів та основоположних актів Європейського Союзу, матеріали міжнародних «круглих столів» та науково-практичних конференцій, підручники, монографії, які присвячені розгляду проблем європейської інтеграції України до Євросоюзу у сферах економіки, політики, права, інформації, а також видання, в яких йдеться про розвиток та функціонування конституційно-правового забезпечення участі України та інших держав у процесах європейської міждержавної інтеграції.

 


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Керуючий справами РІ КУП НАНУ: (0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62
Більше »

Випадкова фотографія

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки Рівненського інституту КУП НАНУ

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки