Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> У бібліотеці РІ КУП НАНУ організована виставка до Дня пам’яті і примиренння
У бібліотеці РІ КУП НАНУ організована виставка до Дня пам’яті і примиренння
       Шанобливе ставлення до пам’яті про перемогу над нацизмом у Другій світовій війні, про ветеранів війни, учасників українського визвольного руху та жертв нацизму є священним обов’язком держави та кожного     громадянина України.
       Наразі , парламентарі України затвердили 8 травня Днем пам’яті й примирення, а 9 травня ми відзначатимемо державне свято – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.         
       Біль від спогадів про ті події з часом стає меншим й не таким пекучим. Та історична віддаленість допомагає усвідомити масштабність минулих трагедій, провести паралелі з сучасністю, зрозуміти, що насправді тоді відбувалося. І на часі зробити це саме зараз, коли Україна, по суті, знаходиться у стані неоголошеної війни зі своїм колишнім союзником.
        Природно, що для досягнення цієї мети будуть незамінними твори письменників, яким довелося творити в період війни та після Перемоги, перебувати на фронті та бути учасниками бойових дій. Лише 440 українських літераторів 1941 року стали до лав діючої армії на захист свободи від фашизму.
img-4c4c539bc96e949bbf0810c5829527a0-v.jpg

       Саме тому, в дні вшанування пам’яті визволителів, у бібліотеці РІ КУП НАНУ організована виставка художньої літератури про події Другої світової «В книжковій пам’яті- миттєвості війни». Адже, жоден з живучих нині молодих вже не може об’єктивно оцінити масштаб трагедії радянського народу під час Великої Вітчизняної війни. Однак, при наявності бажання представники цих поколінь завжди можуть звернутися до видань очевидців, ознайомитися з відповідними документами та художніми оповідями про трагедію, тим самим відкоригувавши своє уявлення про ті роки.
 


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Керуючий справами РІ КУП НАНУ: (0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62

Випадкова фотографія

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки Рівненського інституту КУП НАНУ

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки