Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Студентка РІ КУП НАНУ Анжеліка Линнік взяла участь у міжнародному конкурсі з питань захисту персональних даних
Студентка РІ КУП НАНУ Анжеліка Линнік взяла участь у міжнародному конкурсі з питань захисту персональних даних
          Він відбувся  17 вересня 2018 року у місті Будапешт (Угорщина) у рамках угоди про співпрацю між Київським університетом права НАН України та Національним департаментом по захисту даних і свободи інформації (Угорщина). Розвиток співпраці з міжнародними організаціями, іноземними університетами, участь у міжнародних програмах і проектах – важливий напрям здійснення процесів євроінтеграції, а тому цей конкурс  з ініціативи ректора КУП НАНУ  Юрія Бошицького став уже традиційним.
 image3.jpeg     image4.jpeg
    image5.jpeg
   

          Цього року предметом  наукових досліджень було проголошено реформу захисту персональних даних та її потенційний вплив на країни, що не є ЄЕП, а також Конвенцію Ради Європи про доступ до офіційних документів. Захист та презентації кращих наукових  робіт проводилися  англійською мовою в офісі Президента Національного департаменту по захисту даних і свободи інформації Аттіли Петерфалві.  
         КУП НАНУ  у Будаппешті представила делегація на чолі з ректором Юрієм Бошицьким. До неї увійшли  викладачі університету Раїса  Перелигіна та Тамара Кортукова,  а також студенти А. Линнік, Т Боброва, В. Венцель та О.Воєводін. Студентка РІ КУП НАНУ А. Линнік успішно виступила із доповіддю «Впровадження Конвенції Ради Європи про доступ до офіційних документів в національне законодавство України». Найбільш пам’ятним для делегатів з України став візит до Парламенту Угорщини, споруда якого є  найбільшою в країні і являє собою  одним із символів Будапешта.
 image1.jpeg                            image2.jpeg

       І хоча поїздка до Угорщини в цілому мала діловий характер, проте учасники форуму змогли побувати на Токайських пагорбах, насолодитися краєвидами «перлини Дунаю» та взяти участь у неофіційній вечірці на запрошення гостинних організаторів. 


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Керуючий справами РІ КУП НАНУ: (0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62
Більше »

Випадкова фотографія

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки Рівненського інституту КУП НАНУ

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки