Рівненський Інститут Київського університету права

Головна >> Про нас >> Новини >> Студенти та викладачі Рівненського інституту КУП НАН України взяли участь в написанні радіодиктанту національної єдності
Студенти та викладачі Рівненського інституту КУП НАН України взяли участь в написанні радіодиктанту національної єдності

Сьогодні, у День української писемності і мови, українці всього світу писали 22-й радіодиктант національної єдності, який мав назву «Твій дім» авторства Ірини Цілик. Авторка погодилася написати текст, бо вважає, що це можливість звернутися до українців в Україні і за кордоном, поспілкуватися з ними про «щось важливе». «Обираючи тему, я намагалася відштовхнутися від того, що чіпляє за живе особисто мене і те, що напевно відгукнеться багатьом іншим українцям цього року. Цей рік все ж таки особливий», – сказала вона.

dsc_2630.jpg
dsc_2634.jpg
dsc_2628.jpg

Головною метою даного заходу було об’єднати людей навколо України в усьому світі, а не перевіряти грамотність учасників. Більшість локацій в Україні, де люди зібралися, щоб разом написати радіодиктант, були в укритті через загрозу небезпеки. Ведучий акції Роман Коляда разом із народною артисткою Адою Роговцевою теж працювали зі студії в бомбосховищі, так само, як і багато тих, хто писав: у Києві, Чернігові, Миколаєві, Чернівцях, в одеських катакомбах. Люди ділилися, чому їм важливо саме цього року під час війни написати радіодиктант національної єдності. Були включення з Німеччини, Польщі, Естонії, Об’єднаних Арабських Еміратів та інших країн.

5.jpg
dsc_2632.jpg
 __3.jpg

Студенти та викладачі Рівненського інституту КУП НАН України вже вкотре активно долучилися до написання радіодиктанту, адже досконале володіння українською мовою є обов’язковою вимогою для майбутніх юристів-професіоналів.

 

 

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Директор:(0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62
Приймальна комісія: 098-894-12-70