Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Студенти Рівненського інституту права КУП НАН України переглянули документальний фільм «Приречені: історія рівненського гетто»
Студенти Рівненського інституту права КУП НАН України переглянули документальний фільм «Приречені: історія рівненського гетто»
     Голова трудового колективу, старший викладач кафедри загальнотеоретичних правових дисциплін РІ КУП НАНУ Марія Боровець організувала для студентів кінопоказ документальної анімації «Приречені: історія рівненського гетто». Фільм презентував доктор політичних наук, завідувач кафедри політичних наук Рівненського державного гуманітарного університету, директор ГО «ЦСПП «Мнемоніка» Максим Гон.
 dsc_5884.jpg dsc_5885.jpg
 dsc_5889.jpg
     Короткометражний фільм «Приречені» знятий у науково-популярному стилі, він поєднує в собі документальне кіно та анімацію. У ньому відтворена восьмимісячна історія поневірянь понад п’яти тисяч рівненських євреїв, «замкнених» у гетто під час Другої світової війни (1941-1942 років).
    «Цей фільм – некролог. Фільм про тих, хто опинився в гетто й загинув тільки тому, що був євреєм. Сподіваємося, він відродить пам’ять про рівненське гетто, на території якого сьогодні відсутні будь-які меморіальні знаки. Оскільки з його ліквідацією закінчилася єврейська сторінка в історії Рівного», – зазначив Максим Гон.
     Марія Боровець переконана: фільм не залишить байдужим нікого, адже призначений як для всіх зацікавлених історією Рівного, так і школярів і студентів, котрі вивчають історію рідного краю та історію України у період Другої світової війни.


 


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Керуючий справами:(0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62
Приймальна комісія: 098-894-12-70
facebook-logo-png-1722.png

Випадкова фотографія

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки Рівненського інституту КУП НАНУ

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки