Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Студенти Рівненського інституту КУП НАНУ відповідно плану заходів до Дня юриста відвідали Рівненський міський суд Рівненської області
Студенти Рівненського інституту КУП НАНУ відповідно плану заходів до Дня юриста відвідали Рівненський міський суд Рівненської області
     Студенти І курсу Рівненського інституту Київського університету права НАНУ відповідно плану заходів до Дня юриста відвідали Рівненський міський суд Рівненської області.
     Студенти групи П-11 ознайомились з діяльністю суду, роботою суддів, працівників апарату суду, з нововведеннями у законодавстві з питань судоустрою, інструкцією з діловодства в місцевих загальних судах, апеляційних судах міст Києва та Севастополя, Апеляційному суді Автономної Республіки Крим та Вищому спеціалізованому суді України з розгляду цивільних, кримінальних справ.
     Крім того, студенти були присутні при розгляді кримінальної справи в залі судового засідання. Напевне, цей факт найбільше запам’ятався студентам. Адже, на практиці вони вперше були в суді і бачили як проходить судове засідання.
suds.jpg
 


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Керуючий справами РІ КУП НАНУ: (0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62
Більше »

Випадкова фотографія

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки Рівненського інституту КУП НАНУ

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки