Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Студенти РІ КУП НАНУ знайомляться з фільмами фестивалю «Кіно проти корупції»
Студенти РІ КУП НАНУ знайомляться з фільмами фестивалю «Кіно проти корупції»
     Протягом жовтня в рамках фестивалю «Кіно проти корупції», в Рівненській обласній науковій бібліотеці демонструватимуться європейські фільми, які досліджують природу корупції – від неприкритого зловживання владою політиків та корпорацій до негучних побутових конфліктів. Фестиваль «Кіно проти корупції» має на меті показати знайому українцям проблему як загальнолюдське явище, з яким варто боротися. Фільми, представлені у рамках фестивалю, є призерами світових кінофестивалів.
    Зважаючи на тісну співпрацю РІ КУП НАНУ з  найбільшою книгозбірнею Рівненщини, стало закономірним запрошення на перегляд цих фільмів наших студентів. Першим був запропонований увазі студентів 4-го курсу та ст. викладачу Г.П.Дикун «Поза дитини»: румунська драма про автокатастрофу, винуватець якої хоче «відмазатися» від вироку. Стрічку було відзначено «Золотим ведмедем» і призом Міжнародної асоціації кінопреси (FIPRESCI) Берлінського кінофестивалю.
    Окрім перегляду фільму, завідувач відділом обслуговування документами іноземними мовами РДОБ, директор Інформаційно-ресурсного Центру «Вікно в Америку» Світлана Волкова розповіла студентам про основні напрямки роботи відділу.
    Особливої уваги дістала програма Opportunity Funds, що надається Бюро у справах освіти і культури Державного департаменту США та підтримує талановитих українських студентів у процесі вступу до вищих навчальних закладів США. Програма Opportunity Funds націлена на підтримку процесу подачі заявок до ВНЗ США для студентів з високим потенціалом, які не в змозі покрити витрати, пов'язані з оплатою процесу подання документів до університетів Сполучених Штатів.
    Наостанок студенти отримали запрошення на безкоштовний перегляд ще трьох фільмів, зазначених Програмою фестивалю.
kino2.jpg
 kino1.jpg
 


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Керуючий справами РІ КУП НАНУ: (0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62
Більше »

Випадкова фотографія

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки Рівненського інституту КУП НАНУ

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки