Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Студенти РІ КУП НАНУ взяли участь в обговоренні питань правового забезпечення патентування
Студенти РІ КУП НАНУ взяли участь в обговоренні питань правового забезпечення патентування
        24 жовтня 2018 року у відділі інформації та документів виробничої тематики Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки відбулась ділова зустріч запрошених студентів вузів та слухачів Малої академії наук області  з представниками Рівненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги – адвоката Шевчука Віктора Сергійовича та інтегратора центру Оксани Подоляк. До розмови був залучений і заслужений винахідник України Бернадський Віктор Антонович.
dsc_1631.jpg
dsc_1644.jpg
 dsc_1628.jpg

         Що таке інтелектуальна власність? Як захиститися від використання технічного рішення (винаходу або корисної моделі) конкурентами? Який обрати спосіб захисту: патентування чи збереження в таємниці? На ці та інші питання присутні отримали відповідь від юристів.
       А професор кафедри методики викладання фізики та хімії Рівненського державного гуманітарного університету, кандидат фізико-математичних наук, відмінник освіти України, заслужений винахідник України В. А. Бернадський, спираючись на власний досвід, розповів про практичні аспекти отримання патенту, адже нині Віктор Антонович має 72 авторських свідоцтв і патентів України в галузі мікроелектроніки, індикаторної техніки і медицини. Ним отримані патенти на пристрої для боротьби з ураганами та іншими стихійними лихами на земній кулі, індикатори та перетворювачі зображення, пристрої в галузі цементного виробництва, пристрої для впливу на дихальну систему людини. Бернадцький – також автор моделей засобів захисту воїнів АТО - каски військової з підвищеним захистом, бронежилета, аеродинамічного стабілізатора реактивних снарядів.
         На завершення зустрічі зав. бібліотеки РІ КУП НАНУ О.П.Сіончук та інтегратор Рівненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  Оксана Подоляк домовились про проведення подальших  спільних заходів, мета  яких полягатиме в тому, щоб показати студентам практичний аспект здійснення адвокатської діяльності, розповісти про її особливості, допомогти студентам визначитися з галузевим юридичним спрямуванням в подальшій професійній діяльності.

     
 


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Керуючий справами РІ КУП НАНУ: (0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62

Випадкова фотографія

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки Рівненського інституту КУП НАНУ

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки