Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Студенти РІ КУП НАНУ відвідали Рівненський обласний спеціалізований центр реабілітації дітей з органічними ураженнями центральної нервової системи
Студенти РІ КУП НАНУ відвідали Рівненський обласний спеціалізований центр реабілітації дітей з органічними ураженнями центральної нервової системи
     Таким чином вони перейняли естафету від студентів Київського університету права НАН України. Акція відбувалася  у рамках проекту «Передай тепло своєї руки маленькій дитині», який діє під патронатом ректора, професора Юрія Бошицького  та з нагоди Великодня.
dsc_5918.jpg
fb_img_1556220657326.jpg
 dsc_5925.jpg

     Організатори заходу – старший викладач кафедри спеціальних юридичних дисциплін Світлана Повзун та президент студентського самоврядування Анжеліка Линнік  ретельно продумали програму зустрічі,  а також на зібрані гроші купили дітям ласощі, різні розвивальні ігри та канцелярське приладдя. Діти простягали рученята кожному, хто відгукнувся на поклик   милосердя, вони ділилися своїми мріями та бажаннями, грали в ігри та співали пісень. Студенти відчували свою причетність до особливого дитячого світу, у якому панувала пасхальна радість Воскресіння Господнього.
2.jpg

     Одухотворені високими благодійними пориваннями, студенти РІ КУП НАНУ закликали своїх ровесників  підтримати цю благородну ініціативу.
 


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Керуючий справами:(0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62
Приймальна комісія: 098-894-12-70
facebook-logo-png-1722.png

Випадкова фотографія

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки Рівненського інституту КУП НАНУ

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки