Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Студенти РІ КУП НАНУ побували на екскурсії у Верховній Раді України
Студенти РІ КУП НАНУ побували на екскурсії у Верховній Раді України
        5 березня студенти Рівненського інституту Київського університету права побували на екскурсії у Верховній Раді України. За сприяння народного депутата Віталія Купрія та ректора КУП НАНУ Юрія Бошицького була організована поїздка майбутнім юристам.
      «Восени минулого року Віталій Купрій перебував із візитом у Рівному. Зокрема, провів зустріч зі студентами Рівненського інституту Київського університету права, на якій пообіцяв влаштувати екскурсію до Верховної Ради України. Приємно, що свого слова він дотримався й допоміг з організацією», – зазначила старший викладач кафедри загальнотеоретичних  правових дисциплін Марія Боровець.
        Пізнавальна екскурсія розпочалася з відвідування сесійної зали, яку раніше студенти бачили тільки по телевізору. Вони дізналися багато цікавої інформації про будівлю Верховної  Ради та принципи її роботи.
verhovna_rada.jpeg

      «Нам, студентам-правникам, було особливо цікаво відвідати місце, де пишеться сучасна історія нашої держави. Адже під час відвідин будинку парламенту ми не лише прогулялися кулуарами, а й прослухали розповідь про діяльність Верховної Ради. Також ми побачили національну реліквію – Прапор Незалежності, який депутати внесли до сесійної зали Верховної Ради 24 серпня 1991 року», – розповідає президент студентського парламенту Софія Олексійовець.
Подібні екскурсії спонукають студентів відповідальніше ставитися до навчання та пробуджують бажання змінювати країну на краще.

 

 


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Керуючий справами РІ КУП НАНУ: (0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62

Випадкова фотографія

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки Рівненського інституту КУП НАНУ

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки