Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Ректор КУП НАНУ Юрій Бошицький запропонував колегам з Батумського державного університету насичену освітньо-екскурсійну програму
Ректор КУП НАНУ Юрій Бошицький запропонував колегам з Батумського державного університету насичену освітньо-екскурсійну програму
        Вона почалася зі стін Рівненського інституту Київського університету права НАН України. На представників делегації неабияке враження справила матеріальна база вузу: сучасний комп’ютерний класс, конференц-зала, зала судових засідань, навчальні аудиторії, сучасний гуртожиток та бібліотека тощо.  За словами декана юридичного факультету Батумського державного університету ім. Шота Руставелі Адама Махарадзе та професора цього факультету Армаза  Кахідзе,  саме потужна матеріально-технічна база підтверджує, що у навчальному закладі комплексно працюють над створенням гідних умов для навчання і роботи та над можливістю використання новітніх освітніх технологій. 
dsc_3119_1.jpg
dsc_3125_1.jpg
dsc_3132_1.jpg

        Приємне враження на гостей справила екскурсія містом, а також екскурсія у Музей бурштину.
       Екскурсійна програма включала також візит в «Острозьку академію», метою якого був обмін досвідом у плані розширення міжнародних зв’язків та втілення регіональних правових стратегій.
dsc_3140_1.jpg
dsc_3084_1.jpg
 dsc_3088_1.jpg


       Яскравим акцентом програми стала вистава «Маруся Чурай» за однойменним романом у віршах Ліни Костенко  на сцені Рівненського обласного академічного музично-драматичного театру.

 


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Керуючий справами РІ КУП НАНУ: (0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62
Більше »

Випадкова фотографія

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки Рівненського інституту КУП НАНУ

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки