Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Ректор КУП НАНУ Юрій Бошицький разом з делегацією Батумського університету зустрівся з президентом Рівненської торгово-промислової палати Миколою Ярощуком
Ректор КУП НАНУ Юрій Бошицький разом з делегацією Батумського університету зустрівся з президентом Рівненської торгово-промислової палати Миколою Ярощуком
        Ця зустріч переконливо засвідчила актуальність міжнародних зв’язків, які нині активно пропагуються у Рівненському інституті Київського університету права НАН України. «Консультації з усіх питань щодо зовнішньоекономічної діяльності, організація участі в промислових виставках за кордоном і в Україні, оперативний моніторинг і експертизи ринків товарів і послуг, оформлення сертифікатів, свідоцтв на товарні знаки, пошук партнерів, переклади і юридичний супровід міжнародної співпраці – ось перелік послуг, які ми надаємо», –  підкреслив  Микола Ярощук. Найпершим завданням торгово-промислової палати є навчити громадян успішно вести відносини за міжнародними правилами.
        На думку ректора Юрія Бошицького ця зустріч має стати знаковою в плані обміну правничим досвідом, досвідом організації літніх шкіл, проведення науково-практичних конференцій тощо.
        Про особливості законодавства Грузії та  специфіку національних ділових традицій, а також досягнення в освітній сфері говорили декан юридичного факультету Батумського державного університету ім. Шота Руставелі Адам Махарадзе та професор цього факультету Армаз  Кахідзе.
         На важливості співпраці з Рівненським інститутом наголосив  директор РІ КУП НАНУ  Володимир Якимчук.
dsc_3011.jpg
 dsc_3009.jpg  dsc_3004.jpg
  


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Керуючий справами РІ КУП НАНУ: (0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62
Більше »

Випадкова фотографія

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки Рівненського інституту КУП НАНУ

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки