Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Ректор КУП НАН України Ю.Л. Бошицький зустрівся з начальником управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Г.М. Таргонським
Ректор КУП НАН України Ю.Л. Бошицький зустрівся з начальником управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Г.М. Таргонським
        Важливість діалогу з очільником освіти  Рівненщини засвідчила також присутність професора Вісбаденської школи бізнесу, голови Українсько-німецької спілки юристів Райнера Ведде та директора Рівненського інституту КУП НАНУ Володимира Леоновича Якимчука.
          Особливу увагу було акцентовано на тому, що у сучасних умовах реформування системи освіти України потребує оновлення її змісту, що полягає у відкритості зарубіжному досвіду, втіленні перспективних технологій розвитку, оволодінні педагогічними формами освітньої взаємодії зі студентами.
targonskiy.jpg

         Серед найближчих спільних проектів було обговорено організацію на базі Рівненського інституту  КУП НАНУ Міжнародної літньої школи бізнесу і права, що являтиме собою  інтенсивний  навчальний курс для юристів, присвячений міжнародним і європейським стандартам у галузі корпоративного права,  ствердженні  основоположних цінностей – гідності, свободи, рівності, справедливості, демократії, верховенства права і прав людини.
          З-поміж багатьох проблем, які стали предметом зустрічі, було обговорення розвитку зеленого туризму.
         Юрій Ладиславович Бошицький підкреслив, що Рівненський інститут  КУП НАНУ і надалі залишатиметься флагманом юридичної освіти   Рівненщини.

 


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Керуючий справами РІ КУП НАНУ: (0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62
Більше »

Випадкова фотографія

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки Рівненського інституту КУП НАНУ

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки