Рівненський Інститут Київського університету права

Головна >> Про нас >> Новини >> Привітали із 70-річчям Рівненський коледж НУБіП
Привітали із 70-річчям Рівненський коледж НУБіП
   17 листопада 2022 року відбулися урочистості з нагоди сімдесятиріччя Рівненського коледжу Національного університету біоресурсів та природокористування України.
   Колектив коледжу та особисто директора Ярослава КОРСУНА привітав директор Рівненського інституту Київського університету права НАН України Іван ВЄТРОВ, який подарував для бібліотеки і юридичного відділення комплекти багатотомного видання «Юридична енциклопедія» та подякував за співпрацю.
 123.jpg       12345.jpg

   Сьогодні Рівненський фаховий коледж НУБіП України – це сучасний заклад освіти, в якому навчається 1785 студентів денної та заочної форм навчання.
  З нагоди ювілею до колективу з відеопривітанням звернувся ректор НУБіП України, НІКОЛАЄНКО Станіслав Миколайович, професор, академік НАПН України. На урочистості завітали та вручили нагороди Василь ШИНКАРУК, проректор з науково-педагогічної роботи НУБіП України, Олександр САНЧЕНКО, начальник, та Наталія ОВДЮК, заступниця начальника відділу регіонального розвитку, координації діяльності ВСП, дистанційної освіти та заочного навчання.
  Учасники засідання хвилиною мовчання вшанували пам'ять випускників коледжу, які відділи своє життя, боронячи незалежність нашої держави.

 

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Директор:(0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62
Приймальна комісія: 098-894-12-70