Рівненський Інститут Київського університету права

  • Ukrainian
  • English
Головна >> Про нас >> Новини >> Присвоєння почесного звання «DOCTOR HONORIS CAUSA» Митрополиту Київському і всієї України Епіфанію
Присвоєння почесного звання «DOCTOR HONORIS CAUSA» Митрополиту Київському і всієї України Епіфанію
q1.jpg
 q2.jpg q3.jpg
        19 листопада 2019 року директор Рівненського інституту Київського університету права НАН України В.Л.Якимчук взяв участь в урочистому розширеному засіданні Вченої ради КУП НАНУ. Окрім розгляду поточних питань, пов’язаних з навчальною та науковою діяльністю вузу, на цьому засіданні відбулася церемонія присвоєння почесного звання «DOCTOR HONORIS CAUSA» Предстоятелю Православної церкви України, Митрополиту Київському і всієї України, доктору богословських наук, професору Епіфанію. Цього звання Митрополит Епіфаній удостоєний на підставі  рішення Вченої ради Університету від 28 жовтня 2019 року, за багаторічну співпрацю з КУП НАН України.
 q4.jpg q5.jpg
 q6.jpg

        Під час церемонії ректор Юрій Бошицький наголосив, що звання «Почесного доктора Київського університету права НАН України» є найвищою почесною відзнакою Університету. Почесне звання присвоюється вітчизняним та зарубіжним науковцям, діячам науки та освіти, громадським діячам за особливі заслуги перед Київським університетом права НАН України у розвитку  науки та освіти, високий професійний і моральний авторитет в освітянських колах та у суспільстві.
 q7.jpg q8.jpg
q9.jpg

        Володимир Леонович зазначив, що йому особисто надзвичайно приємна ця подія, адже саме Митрополиту ми завдячуємо  відкриттю та освяченню  студентської каплички на честь святителя Петра Могили в стінах Рівненського інституту Київського університету права НАН України, церемонію якого він здійснював в листопаді 2015 року разом із архієпископом  Рівненським і Острозьким Іларіоном та  єпископом Закарпатським і Ужгородським Варсонофієм.
q10.jpg
 q11.jpg q12.jpg
 q13.jpg  q14.jpg  q15.jpg

        У своїй інавгураційній промові Митрополит Епіфаній висловив слова вдячності ректорові та колективу Університету за високу оцінку його діяльності та висловив сподівання на продовження плідної співпраці в сфері освіти, науки, культури та духовності. «Хочу подякувати ректору та усім Вам, що Ви удостоїли мене такої честі. Я вірю, що у майбутньому ми разом  матимемо змогу зробити багато добрих і корисних справ не тільки для нашої церкви, а й для нашої української держави. За нами майбутнє та ті благословенні успіхи, які ми будемо разом з вами досягати!» – сказав він.
q16.jpg
       q17.jpg   


Відеотур

Відеотур

Контакти

Поштова адреса:
33028, м. Рівне, вул. Короленка, 5
Електрона адреса:
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Этот e-mail защищен от спам-ботов. Для его просмотра в вашем браузере должна быть включена поддержка Java-script
Телефон для довідок:
Керуючий справами:(0362) 62-05-89
Навчальна частина: (0362) 62-04-48
Загальний відділ: (0362) 62-04-62
Приймальна комісія: 098-894-12-70
facebook-logo-png-1722.png

Випадкова фотографія

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки Рівненського інституту КУП НАНУ

Оберіть зручний графік роботи бібліотеки